https://www.unyegundemhaber.com/

2021 YILININ SON HALK GÜNÜ TOPLANTISI YAPILDI

Vatandaşların devletle olan bağını güçlendirmek, sorunlarına etkili ve hızlı çözümler üretebilmek amacıyla düzenli aralıklarla yapılan yılın son “Halk Günü” toplantısı,

Vali Tuncay Sonel’in başkanlığında, Stajyer Kaymakam Şule Demirtaş, ilgili kurum müdürlerinin ve vatandaşların katılımıyla yapıldı.  Vatandaşların sağlık, sosyal yardım, iş ve diğer konularda kendisine ilettiği sıkıntıları ve talepleri dinleyen Vali Tuncay Sonel, ilk olarak çocukları sevindirdi. Vali Sonel, “Halk Günü” toplantısına aileleri ile birlikte gelen çocuklara oyuncak ve çeşitli hediyeler verdi. 

 Her hafta Çarşamba günlerini “Halk Günü”ne ayıran Vali Tuncay Sonel, kendisine iletilen iş, sağlık, ekonomik, özel sorun ve sıkıntılarının çözümü noktasında talepte bulunan vatandaşların isteklerini, sorunlarını dinleyerek notlar aldı ve birçoğunu da anında çözüme kavuşturdu.  Bugün gerçekleşen Halk Günü toplantısına katılan 182 vatandaşın talep ve isteklerini dinleyen Vali Sonel, toplantıya katılan kurum amirlerinden vatandaşların ilettikleri sorunların ivedilikle çözüme ulaştırılmasını istedi. 

 “Halk Günü”ne katılan vatandaşlar, gösterdiği yakın ilgi dolayısıyla Vali Tuncay Sonel’e teşekkür ederek, hayır dualarını eksik etmediler.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

4 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi

4 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi 20.05.2024 ile 26.05.2024 tarihleri arasında Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından yapılan …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir