https://www.unyegundemhaber.com/

“23 NİSAN ÖZEL PROGRAMI” BAYRAM COŞKUSUNU EVLERE TAŞIDI

“23 NİSAN ÖZEL PROGRAMI” BAYRAM COŞKUSUNU EVLERE TAŞIDI 

Ordu Büyükşehir Belediyesi ve iştiraki ORBEL iş birliğinde düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı özel programı, hem etkinliğe katılan hem de canlı yayınlarla programı takip eden çocuklara unutulmaz bir akşam yaşattı.

Korona Virüs tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlamaları dolayısıyla bu yılda evlerde kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği konserle çocukların bayram coşkusunu zirveye taşıdı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

ÇOCUKLAR ŞARKILARIYLA GECEYE RENK KATTI

Büyükşehir Belediyesi Kültür, Turizm ve Sanat Dairesi Başkanı Ahmet Coşkun Çağlıyan ve 19 Eylül Ortaokulu 6. sınıf öğrencisi Ecrin Çelik moderatörlüğünde Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosu’nda (OBBKT) gerçekleştirilen konserde, Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası ve Çocuk Korosu tarafından unutulmaz eserler seslendirildi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in sosyal medya hesapları başta olmak üzere, Büyükşehir Belediyesi hesaplarından ve TV 52 televizyonundan yayınlanan program büyük ilgi görürken ekranları başında programı takip eden çocuklara ve ailelerine ise unutulmaz bir bayram coşkusu yaşattı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

YAYINA KATILAN ÇOCUKLARA HEDİYELER GÖNDERİLECEK

Daha önce duyurusu yapılan etkinlik kapsamında programa katılan, canlı yayın sayfasında yorum yapan veya özelden yazan çocuklar için hediyeler hazırlandı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

İsimleri belirlenen çocuklar için hazırlanan ve içerisinde sağlıklı beslenme konusunda model olan ve Ordu’nun doğal besinlerini tanıtan Türkiye’nin ilk yerli ve milli karakteri “Şakrak”ın hikâye kitabı, çantası ve Ordu Büyükşehir Belediyesi Kültür, Turizm ve Sanat Dairesi Başkanlığı’nın kültür yayınları ile birçok hediyenin yer aldığı paketler adreslerine gönderilecek.

Hakkında: GÖKHAN BEŞİKCİOĞLU

SİTE SAHİBİ

Kontrol Ediliyor

TÜRKİYE-GÜRCİSTAN DOSTLUĞU ÜNYE’DE TAÇLANDI

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı Gürcistan Parlamentosu üyeleriyle Ünye’de buluştu. Gürcistan Trabzon Başkonsolosu Nikoloz Iashvili’nin …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir