29.05.2024 VEFAT İLANLARI

NURTEN AKYÜZ VEFAT ETTİ

Tekkiraz Mahallesi’nden merhum Hüseyin Duman’ın kızı, merhum Cemil Akyüz’ün eşi Nurcan Gülcan ve Erkut kardeşlerin anneleri Metin ve merhum Nedim Duman’ın ablaları Nurten Akyüz vefat etmiştir.

Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Ünye Merkez Büyük Camii’nde kılındıktan sonra İnkur İncirli Mahallesi aile kabristanlığına defnedilecektir.

GÜLSÜM ÜRER VEFAT ETTİ

Merhum Yaşar Ürer’in eşi, Abdullah, Cemal ve Mustafa Ürer’in annesi Gülsüm Ürer vefat etmiştir.

Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kale Mahallesi Yekkeli Camii’nde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

VAHİDE MANGIRCI VEFAT ETTİ

Aslen Düzsaylan Mahallesinden merhum Yusuf Mangırcı’nın eşi, Mustafa, Abdullah ve Ahmet Mangırcı’nın annesi Vahide Mangırcı vefat etmiştir.

Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Düzsaylan Mahallesi Merkez Camii’nde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

HACER DEMİR VEFAT ETTİ

Çamurlu Mahallesinden Ahmet Demir’in eşi, Zerrin, Berrin, Pervin, Nesrin ve Nevin kardeşlerin annesi, Yılmaz Doğru’nun kayınvalidesi, Ali ve Ömer Ateş’in kardeşi Hacer Demir vefat etmiştir.

Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Ünye Merkez Büyük Camii’nde kılındıktan sonra Saraycık aile kabristanlığına defnedilecektir.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

ÜNYE’DE 19.06.2024 NÖBETCİ ECZANELER

 Eczane Adres TelefonAda EczanesiKaledere Mahallesi, Niksar Caddesi No:86 Ünye / Ordu» Niksar Caddesi Mevkii0 (452) 323-84-52Yasemin EczanesiHükümet Caddesi …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir