3 KUŞAĞI BİR ARAYA GETİREN PARK: TAYFUN GÜRSOY

3 KUŞAĞI BİR ARAYA GETİREN PARK: TAYFUN GÜRSOY

TAYFUN GÜRSOY PARKI YENİLENEN HALİYLE BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR

Altınordu ilçesinde bulunan Tayfun Gürsoy Parkı, Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan çalışmalarla bambaşka bir görünüm kazandı. İçerisinde her kesime hitap e

Ordu Büyükşehir Belediyesi

den alanları barındırmasıyla 3 kuşağı bir araya getiren park, Ordu’nun en gözde mekanlarından biri oldu.

Ordu Büyükşehir Belediyesi 19 ilçede hayata geçirdiği altyapı ve üstyapı yatırımlarıyla Ordu’yu bir cazibe merkezi haline getiriyor. Bu kapsamda Altınordu ilçesinde de önemli dokunuşlarla büyük işlere imza atan Büyükşehir Belediyesi, ilçenin kalbi konumundaki Tayfun Gürsoy Parkı’nı modern şehircilik kimliğine uygun çalışmalarla yenileyerek vatandaşın kullanıma sundu.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

VATANDAŞLARDAN TAM NOT ALDI

İlçe sahil bandında yer alan Tayfun Gürsoy Parkı’nda kaldırım, yürüyüş yolu, aydınlatma, kent mobilyaları, çocuk oyun grupları ve spor alanlarını tamamen yenileyen, genç ve çocukların keyifli vakit geçirebilecekleri alternatif oyun alanları oluşturan Büyükşehir Belediyesi, mahalle sakinlerinin yanı sıra parkı ziyaret eden tüm vatandaşlardan da tam not aldı.

3 KUŞAĞI BİR ARAYA GETİRDİ

Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte Tayfun Gürsoy Parkı, çocuk ve gençlerin streslerini atacağı, yetişkinlerin de rahatlıkla gezinti yapabileceği bir alan haline geldi. Normalleşme sürecinin başlaması ve yaz aylarının gelmesi ile birlikte dolup taşan park çocuk oyun grupları, spor sahaları ve yürüyüş yolları ile 3 kuşağı bir araya getiren özel bir mekâna dönüştü.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

PARKIN MÜDAVİMLERİNDEN TEŞEKKÜR

A’dan Z’ye yenilenen parkı ziyaret eden çocuklar, gençler ve yetişkinler Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan çalışmaları değerlendirdi. Oldukça memnun olduklarını dile getiren vatandaşlar, zamanlarının büyük kısmını Tayfun Gürsoy Park’ında geçirdiklerini belirterek parkın yenilenmesini sağlayan Ordu Büyükşehir Belediyesine teşekkürlerini ilettiler.

Hakkında: Site YÖNETİCİSİ

GENEL YAYIN YÖNETMENİ

Kontrol Ediliyor

SMA TEST ÜCRETLERİNİ BÜYÜKŞEHİR KARŞILAYACAK

SMA TEST ÜCRETLERİNİ BÜYÜKŞEHİR KARŞILAYACAK BAŞKAN GÜLER: “ÇOK HAYIRLI BİR İŞİ ÜSTÜMÜZE ALIYORUZ” Ordu Büyükşehir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir