3 ÖĞRENCİ, ORDU’NUN GURURU OLDU

3 ÖĞRENCİ, ORDU’NUN GURURU OLDU

BAŞKAN GÜLER, TÜRKİYE 1’İNCİLERİNİ AĞIRLADI

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, 2022 yılı Liselere Geçiş Sınavında (LGS) 500 tam puan alarak Türkiye 1’incisi olan 3 öğrenciyi ağırladı.

2022 yılı LGS’de tam puan alarak Türkiye 1’incisi olan 3 öğrenci, Ordu’nun gururu oldu. Öğrencilerin başarısını kutlamak ve başarılarının mimarı olan aile ve öğretmenlerini tebrik etmek isteyen Başkan Güler onları makamında ağırladı. Türkiye 1’inciliğine ismini yazdıran Büyükşehir Belediyesi Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri Ömer Faruk Uğurlu, Ahmet Ege Günindi ile Özel Final Altınordu Ortaokulu öğrencisi Rahman Topçu’yu çiçeklerle karşılayan Başkan Güler, bir ilden 3 Türkiye 1’incisi çıkarmanın kolay olmadığını ifade ederek bunun çok büyük bir başarı olduğunu söyledi.

Öğrencileri makamına da oturtan Başkan Güler, ileride Ordu’yu ve ülkeyi onlara teslim edeceklerini belirtti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler şöyle konuştu:

“Ordu’muz her geçen gün bilimde, sanatta, teknolojide ve hepsinin temeli olan eğitimde büyük adımlar atıyor. Bir ilden 3 Türkiye 1’incisi çıkarmak kolay değil. Bu çok büyük bir başarı. Bende bu ilden yetişen biri olarak onlarla gurur duyuyorum. Ordu’muzu, ülkemizi onlara teslim edeceğiz.”

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

BAŞKAN KENAN SELİM ARGAN’DAN BAŞHEKİM’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Ak Parti Ünye İlçe Başkanımız Kenan Selim ARGAN, Kadın Kolları Başkanımız Neşe Akgül TİYALOĞLU, Gençlik Kolları Başkanımız Abdulkadir DEMİR ve Başkan Yardımcılarımız ile birlikte Ünye Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ahmet ATEŞ’i ziyaret ederek, yeni görevinin hayırlı olmasını diledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.