https://www.unyegundemhaber.com/

MISIR VE GAZOZ EŞLİĞİNDE FİLM KEYFİ

MISIR VE GAZOZ EŞLİĞİNDE FİLM KEYFİ

ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ SON HIZLA DEVAM EDİYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi, kültür ve sanat kasım ayı etkinlikleri kapsamında ödüllü film ‘Parazit’i Ordulularla buluşturdu. Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosu’nda (OBBKT) düzenlenen etkinlikte vatandaşlar, Büyükşehir Belediyesi’nin ücretsiz ikramı olan patlamış mısır ve gazoz eşliğinde unutulmaz bir film keyfi yaşadı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Kültür, Turizm ve Sanat Dairesi Başkanlığı tarafından hazırlanan kasım ayı kültür ve sanat etkinlikleri devam ediyor. Etkinlikler kapsamında ödüllü filmlerin gösterimi ile Ordululara sinema keyfi yaşatan Ordu Büyükşehir Belediyesi, Yönetmenliğini ve Senaristliğini Bong Joon-ho’nun üstlendiği 92. Oscar Ödüllerinde En İyi Film, En İyi Yönetmen, En İyi Uluslararası Film ve En İyi Orijinal Senaryo ödüllerini kazanan “Parazit” filmini Ordulu sinemaseverlerle buluşturdu.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

PATLAMIŞ MISIR VE GAZOZ BÜYÜKŞEHİRDEN

Oscar tarihinde ilk kez İngilizce olmayan bir film olarak En İyi Film (Best Picture) ödülünü alma başarısı da elde eden filmin gösterimi Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosu’nda gerçekleştirildi. Çoğunluğunu gençlerin oluşturduğu ve yoğun katılımın olduğu programda Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından film öncesi vatandaşlara ücretsiz patlamış mısır ve gazoz ikram edildi. İkramlar eşliğinde gösterimi gerçekleştirilen film vatandaşlara unutulmaz bir akşam yaşattı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

VATANDAŞLARDAN BAŞKAN GÜLER’E ETKİNLİK TEŞEKKÜRÜ

Film sonrası duygu ve düşüncelerini paylaşan vatandaşlar, etkinlikle çok özel bir akşam yaşadıklarını belirttiler. Patlamış mısır ve gazoz ikramlarının da kendilerini çok mutlu ettiğini aktaran vatandaşlar tüm bu çalışmaları dolayısıyla Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkürlerini ilettiler.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

4 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi

4 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi 20.05.2024 ile 26.05.2024 tarihleri arasında Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından yapılan …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir