AK KADINLARDAN BÜYÜK BAŞARI

AK Parti Genel Merkezi tarafından her ay düzenlenen Teşkilat Performans Sistemi verilerine göre İlçe Kadın Kolları teşkilatımız, Türkiye geneli 922 ilçe arasında sıralamada 4’ncü puanlamada 2’nci Olmuştur.

AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanımız Ecz. Neşe Akgül Tiyaloğlu yaptığı açıklamada Şu ifadelere yer verdi

“Ünye Kadın Kolları teşkilatımız, AK Parti Genel Merkezi tarafından değerlendirilen Teşkilat Performans Sisteminde (TPS)’nde gerçekleştirdiği disiplinli çalışma ile 922 ilçe arasında sıralamada 4’ncü puanlamada 2’nci olmuştur.

Çıtayı daima en yükseğe koyarak hedeflerimizi belirliyor ve çalışmalarımızı her zaman bu doğrultuda yürütüyoruz

Tek gayemiz AK Parti’mizin başarısını daha ileriye taşımak. Bundan önce olduğu gibi, bundan sonra da bu amaç uğruna tempomuzu düşürmeden İnandığın yolda yürü şiarıyla çalışmalarımız tam gaz devam edecek. Emeği geçen tüm dava arkadaşlarıma sonsuz şükranlarımı sunuyorum

Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, AK Parti ruhuna ve disiplinine yakışır şekilde ilk günkü Aşkla yılmadan ve yorulmadan 2023 hedeflerimize koşmaya devam edeceğiz.” Dedi.

Hakkında: GÖKHAN BEŞİKCİOĞLU

SİTE SAHİBİ

Kontrol Ediliyor

ÜNYE’DE 19.06.2024 NÖBETCİ ECZANELER

 Eczane Adres TelefonAda EczanesiKaledere Mahallesi, Niksar Caddesi No:86 Ünye / Ordu» Niksar Caddesi Mevkii0 (452) 323-84-52Yasemin EczanesiHükümet Caddesi …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir