AKKUŞ’UN BİR HAYALİ DAHA GERÇEK OLDU

Ordu Büyükşehir Belediyesi

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Akkuş ilçesinin nüfus yoğunluğu en fazla olan grup yollarından birini daha asfaltla buluşturdu. Mahalle sakinlerinin yıllar süren, toz ve çamur çilesi sona erdi.

Ordu’da başlatılan ulaşım seferberliği devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından yürütülen çalışmalarda, mahalle ve grup yollarında yapılan çalışmalarla birlikte, vatandaşlara konforlu bir ulaşımın kapılarını aralanıyor.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

10 KİLOMETRELİK YOL ASFALTLA BULUŞTU

Büyükşehir Belediyesi, Ordu’nun en yüksek rakımlı ilçelerinden biri olan Akkuş’ta başlattığı asfalt ve beton yol çalışmalarıyla yıllar süren sorunları çözüme kavuşturdu. Bu kapsamda, Alan, Seferli, Akpınar ve Salman Mahallesi Menekşe mevki ile Çaybaşı İlküvez’e bağlanan 10 km’lik grup yolu Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından asfalta kavuşturuldu. Mahalle sakinlerinin on yıllardır süren hayalleri gerçek oldu.

BÖLGE HALKI MUTLU

Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, bölge için önem arz eden yolun asfaltla buluşmasından dolayı son derece mutlu olduklarını belirterek, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkür etti. Başkan Demirci, “Seferli ve Alan Mahallelerimiz uzun yıllardır yollarının asfaltla buluşacağı günü bekliyorlardı. Bu anlamda onlar için tarihi günlerden birisi diyebiliriz. Bugün itibariyle iki mahallemizin toplamda 10 km’lik grup yolunda başlatılan asfalt çalışması bitti” dedi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

VATANDAŞLARDAN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

Mahalle sakinleri ise uzun zamandır bekledikleri yol çalışmasının yapılmasından dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ve emeği geçenlere teşekkür ettiler.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

ÜNYE’DE 19.06.2024 NÖBETCİ ECZANELER

 Eczane Adres TelefonAda EczanesiKaledere Mahallesi, Niksar Caddesi No:86 Ünye / Ordu» Niksar Caddesi Mevkii0 (452) 323-84-52Yasemin EczanesiHükümet Caddesi …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir