AKKUŞ’UN GRUP YOLLARI ASFALTLA BULUŞUYOR

AKKUŞ’UN GRUP YOLLARI ASFALTLA BULUŞUYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Akkuş ilçesinde 4 mahalleye bağlantı sağlayan grup yolunda asfalt çalışması başlattı. Düğencili Mahallesi’nde devam eden çalışmalar tamamlandığında Yeşilguneycik, Damyeri ve Tuzak mahallelerine konforlu bir ulaşım imkanı sağlanacak.

Türkiye’nin en zorlu coğrafyalarından birine sahip olan Ordu’da, ulaşıma yapılan yatırımlar sürüyor. İlçe merkezlerinde, altyapı, yol ve kaldırım çalışmalarını sürdüren Büyükşehir ekipleri, kırsal yol ağlarındaki mahalle ve grup yollarını da konforlu bir yapıya dönüştürüyor.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekiplerince yürütülen çalışmalarla gerek kent merkezlerinde gerekse mahalle yollarındaki birçok noktada yoğun bir mesai gerçekleştiriliyor. İl genelinde belirli bir program çerçevesinde gerçekleşen yatırımlarla, vatandaşlara konforlu bir ulaşımın kapıları aralanıyor.

6 KİLOMETRELİK YOL ASFALTLA BULUŞUYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Akkuş ilçesine bağlı Düğencili Mahallesi’nde 6 kilometre uzunluğundaki güzergahta emülsiyon asfalt çalışması başlattı.

Yeşilguneycik, Damyeri ve Tuzak mahallelerine de konforlu bir bağlantı sağlayacak yol, kırsal kesimde geniş bir nüfusa hizmet verecek.

MAHALLE SAKİNLERİNDEN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

Birçok mahalleye hizmet verecek olan yolda başlatılan asfalt çalışmalarını sevinçle karşılayan mahalle sakinleri ise desteklerinden dolayı Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e ve emeği geçenlere teşekkür ettiler.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

SÜPER LİG’E SÜPER BAŞLANGIÇ

ürkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden Ordu Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı yeni sezona müthiş başla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.