https://www.unyegundemhaber.com/

ALTIN NEREYE KOŞUYOR..

Altın fiyatları yeni haftaya primli başlamasının ardından hem gram tarafında hem de ons tarafında yükselişini güçlendirdi.

Gram altın fiyatları 675 lira ile tarihi zirvesini tazelerken, ons altın ise 1877 dolar ile 5 ayın en yüksek seviyesini gördü. 2021 yılsonu yaklaşırken yurt içinde gram altın için son dakika gelişmeleri en çok araştırılan konuların başında gelirken, küresel düzeyde Fed’in yeni para politikasına dair atacağı adımlar ve beklentilerle altın talebi arttı.

Gram altın fiyatları, ons altın ve dolar kuru ile yön bularak tarihi zirvesini tazeledi. Kapalıçarşı’da çeyrek altın fiyatı 1.050 liranın üzerinde işlem görürken, Cumhuriyet altını ise 4.300 bandına yerleşti.

GRAM ALTIN 2021’DE YAKLAŞIK YÜZDE 50 KAZANDIRDI2021 yılına 454 liradan başlayan gram altın fiyatları 675 lirayı görerek tarihi zirvesini yeniledi. Bununla beraber yıla altın yatırımıyla başlayanların kazancı yaklaşık yüzde 50 yükselişle 221 lira oldu.

ÇEYREK ALTIN FİYATI

ALIŞ (TL) 1.053,00

SATIŞ (TL) 1.086,00

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

ORDU İTFAİYESİ, HALKA AÇIK İLK YARDIM EĞİTİMLERİ DÜZENLİYOR

ORDU İTFAİYESİ, HALKA AÇIK İLK YARDIM EĞİTİMLERİ DÜZENLİYOR Ordu Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi, vatandaşların günlük hayatta …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir