ALTINORDU ŞİRİNEVLER’E MODERN PARK

ALTINORDU ŞİRİNEVLER’E MODERN PARK

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Altınordu ilçesi Şirinevler Mahallesinde mevcut yeşil alan üzerine çocukların ve ailelerin güzel vakit geçireceği geniş kapsamlı modern bir park inşa edildi. Oyun gurupları, spor sahası, kamelya ve dinlenme alanları ile mahalleye yeni bir sosyal alan kazandıran park vatandaşlarında uğrak noktası oldu.

Birçok alanda yürüttüğü çalışmalarla örnek bir belediyecilik ortaya koyan Ordu Büyükşehir Belediyesi, yaptığı çalışmalarla takdir topluyor. Hayata geçirdiği projelerde çocukları ve aileleri hiçbir zaman unutmayan Büyükşehir Belediyesi, ilçelere çocukların ve ailelerin keyifli zaman geçirebileceği alanlar kazandırıyor.

MAHALLE SAKİNLERİNİN UĞRAK NOKTASI OLUYOR

Altınordu ilçesine bağlı Şirinevler Mahallesi’nde çalışma yürüten Büyükşehir Belediyesi, Civil Deresi kenarında kapalı pazar, cami ve okulların yanında bulunan mevcut yeşil alan üzerine geniş kapsamlı modern bir park kazandırdı. Mevcut alanların bakım onarımlarını yapan Büyükşehir Belediyesi ekipleri, ayrıca 10 bin metrekarelik alanda 13 bank, 11 kamelya, 250 metrekare baskı beton, çok amaçlı spor sahası, peyzaj çalışmaları ve ağaçlandırma çalışmaları gerçekleştirdi.

Yapılan çalışmalar sonrası mevsimlik çiçeklerle süslenen, spor sahaları, kamelya ve dinlenme alanları ile donatılan park, mahalle sakinlerinin de uğrak noktası haline geldi.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

16 İLDE EŞ ZAMANLI OPERASYON

16 İLDE EŞ ZAMANLI OPERASYON

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.