ALTINORDU’NUN MAHALLELERİNE ULAŞIM KONFORU

ALTINORDU’NUN MAHALLELERİNE ULAŞIM KONFORU

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Altınordu’nun Dikence, Oğmaca ve Uzunmusa mahallelerini birbirine bağlayan yolu asfaltla buluşturdu. Toplam uzunluğu 7.5 kilometre olan güzergâh standardı yüksek bir yapıya kavuştu.


Ordu’da, mahalle ve grup yollarını asfalt ile buluşturan Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, vatandaşlara konforlu ulaşımın kapılarını aralıyor.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

Türkiye’nin en zorlu coğrafyasında, kırsal kesimdeki mahallelere ulaşımı sağlayan güzergahlarda özverili bir çalışma yürütülerek, altyapısı tamamlanan yollar, asfalt konforuna kavuşturuluyor.

Kentin ulaşım ağında bulunan birçok yolda sıcak asfalt ve beton yol çalışmalarını aralıksız sürdüren Büyükşehir Belediyesi, Altınordu’nun 3 mahallesinin yolunu ikinci kat asfalt ile buluşturdu.

Altınordu ilçesine bağlı yoğun nüfusa hitap eden Dikence, Oğmaca ve Uzunmusa Mahallelerini birbirine bağlayan 7.5 kilometrelik grup yolundaki ikinci kat asfalt çalışmaları tamamlandı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi


Gerçekleştirilen çalışmayı sevinçle karşılayan mahalle sakinleri, grup yolunun asfalta kavuşmasını sağlayan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e ve emeği geçenlere teşekkürlerini iletti.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

8 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi

8 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi 27.05.2024 ile 02.06.2024 tarihleri arası İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir