AMACIMIZ HALKIMIZA HİZMET

Sosyal tesislerdeki asıl amacın para kazanmak olmadığına işaret eden Başkan Tavlı; tek amacın vatandaşların bütçelerine uygun bir şekilde aileleri ile birlikte zaman geçirmesini temin etmek olduğunu söyledi.

Ünye Belediyesi tesislerinin yaza hazır olduğunu vurgulayan Tavlı, Binicilik Tesislerinin, Atatürk Parkının, Tilla Çay Bahçesinin de sezona hazır olduğunu belirtti.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, AK Parti Ünye ilçe Başkanı Kenan Selim Argan ve beraberindekiler Ünye Belediyesi tarafından Asarkaya Kent Ormanı’nda yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir

İçinde tavşan ve kanatlı hayvanların bulunduğu mini hayvanat bahçesinin, basketbol ve voleybol sahalarının tamamlandığı Asarkaya Kent Ormanında günübirlik piknikçiler için tüm sosyal alanlar tamamlandı.

Bir açık hava görseli olabilir

Kent Ormanını çevreleyen yürüyüş yolu, doğa ile uyumlu ahşap çalışmaların yapıldığı Kent Ormanı’nda restoran ve seyir terası çalışmalarında sona gelindi.

Bir 2 kişi, ayakta duran insanlar, takım elbise ve açık hava görseli olabilir

Kent Ormanı’ndaki seyir terası ve kafenin en geç Eylül ayına kadar tamamlanacağını ifade eden Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı şunları söyledi;

Asarkaya’da bütünsel bir çalışma yapıldı

“Asarkaya Kent Ormanı’mız pandemi sonrası kısıtlama tedbirlerinin gevşetilmesi ile birlikte hemşerilerimizin piknik alanında çok daha rahat ve keyifli bir şekilde istifade etmelerini sağlayabilmek adına bütün alanlarda, altından üstüne her tarafta bir yenileme çalışmasına girişmiştik ve sonuna geldik. Tamamlanması gereken sadece kafe ve seyir terası kısmı kalmış durumda. Bunun dışında devam eden yol çalışmamız var. 2 veya 3 patlatma gerektiren yerimiz var. O da tamamlandığında en kısa zamanda o yolunda asfaltması ile birlikte bu bölgedeki çalışmalarımızın sonuna gelmiş olacağız. Yani bu yıl itibariyle Asarkaya Kent Ormanı’ndaki yenileme çalışmaları ve yol çalışmalarını tamamlamış ve hemşerilerimizin hizmetine konforlu bir şekilde sunmuş olacağız.”

Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir

Sosyal tesislerdeki amacın para kazanmak olmadığını sadece vatandaşların bütçelerine uygun bir şekilde aileleri ile birlikte zaman geçirmesini temin etmek olduğunun altını çizen Tavlı açıklamasında şunları kaydetti, “Orta ve dar gelirli vatandaşlarımızın bu tür mekanlarda aileleri ile çoluk çocukları ile eşleri ile birlikte zaman geçirmelerini sağlamak, onlara uygun fiyatlarla en güzel ortamlarda zaman geçirmelerine alan ve imkan sunak üzere bu hizmetleri yürütüyoruz. Yoksa sosyal tesislerimizden para kazanmak ve buradan kazandığımız para ile belediyede hizmet etmek anlayışında kesinlikle değiliz. Buralarda hemşerilerimizin ceplerine uygun bir şekilde hizmet almalarını ve zaman geçirmelerini sağlama gayreti içindeyiz. Hemşerilerimizin arzu ettikleri yeşil alanlarda, şehrin merkezinde denizin kenarındaki o güzel mekanlarda zaman geçirmelerini temin etmek üzere bu çalışmaları yürütüyoruz.”

Bir 1 kişi, ayakta, açık hava ve ağaç görseli olabilir

Engellilerin faydalanabilecekleri şekilde düzenleme yapıldı

Tavlı, ayrıca tüm tesislerin engelli vatandaşlara hizmet verecek şekilde tasarlanarak dizayn edildiğini söyledi.

Program Ünye Belediye Başkanı Hüsyin Tavlı, AK Parti Ünye ilçe Başkanı Kenan Selim Argan, Kadın Kolları Başkanı Ecz. Neşe Akgül Tiyaloğlu, Gençlik Kolları Başkanı Abdulkadir Demir, Beleidye Meclis Üyeleri ve AK Parti yönetim kurulu üyeleri ile gerçekleşti.

Bir 1 kişi, ayakta, ağaç ve açık hava görseli olabilir
Bir açık hava görseli olabilir
Bir okyanus, gökyüzü, doğa ve ağaç görseli olabilir

Hakkında: Site YÖNETİCİSİ

GENEL YAYIN YÖNETMENİ

Kontrol Ediliyor

SMA TEST ÜCRETLERİNİ BÜYÜKŞEHİR KARŞILAYACAK

SMA TEST ÜCRETLERİNİ BÜYÜKŞEHİR KARŞILAYACAK BAŞKAN GÜLER: “ÇOK HAYIRLI BİR İŞİ ÜSTÜMÜZE ALIYORUZ” Ordu Büyükşehir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir