ASARKAYA KENT ORMANI GÖZ DOLDURUYOR

ASARKAYA KENT ORMANI GÖZ DOLDURUYOR

Hafta sonunu fırsat bilen binlerce vatandaş Asarkaya Kent Ormanı’na akın etti. Yaz mevsiminin yüzünü gösterdiği hafta sonunda vatandaşlar mesire alanlarını tercih etti. Karadeniz’e en yakın mesire alanı olan Asarkaya Kent Ormanı ise sezonu yoğun katımla açtı.

Ünye’nin ve bölgenin Karadeniz’e en yakın ve en donanımlı mesire alanı olan Asarkaya Kent Ormanı yenilenen yüzüyle ziyaretçilerini ağırladı. Hafta sonu sıcak havayı fırsata çeviren vatandaşlar gün boyu Asarkaya’da keyifli zaman geçirdi. 

Modern bir yola kavuşan, aynı zamanda çok sayıda aktivitenin aynı anda yapılabildiği bölgenin tercih edilen mesire alanı haline gelen Asarkaya Kent Ormanı, ziyaretçi akınına uğradı. Bir günde araç sayısı bine, ziyaretçi sayısı ise onbine yaklaşan Asarkaya’da vatandaşlar tüm gün eğlenerek vakit geçirdi.

Panorama Restoran Misafirlerini Ağırladı

Ünye Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan ve 29 Mayıs’ta resmi açılışı yapılacak olan Asarkaya Panorama Restoran da ise hafta sonu vatandaşların en çok tercih ettiği noktalardan oldu. Ünye’nin ve Karadeniz’in 180 derecelik açıyla görülebildiği tek seyir terasını ziyaret eden vatandaşlar muhteşem manzara eşliğinde fotoğraf çekindi.

Asarkaya Panorama Restoran’ı ziyaret eden vatandaşlar haftanın stresinden uzak bir gün geçirirken yeni haftaya da enerji depoladı.

Başkan Tavlı Vatandaşlarla Buluştu

Asarkaya’da vatandaşlarla bir araya gelen Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, bir süre sohbet etti. Başkan Tavlı, “Hafta sonu yoğun ilgi gören Asarkaya Kent Ormanı’mızda vatandaşlarımızla bir araya geldik. Baştan sona yenilenerek daima yükselen bir yıldız konumuna kavuşan tesislerimizi, Ünye’mizin dışa açılan yüzü olarak görmekteyiz. Gerek bölgemizden gerekse dışarından gelen misafirlerimizi ziyaret ettik. Onların memnuniyeti en büyük referansımız oldu. Kendilerine keyifli zaman geçirmelerini diledik” diye konuştu.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

ÇOCUKLARIN OYUNU KANLI BİTTİ

Çaybaşı’nda meydana gelen olayda kardeşlerin  oyununda kan aktı. Bir çocuk silahtan çıkan mermiyle hayatını kaybetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.