BAKAN DÖNMEZ ORDU’YA İNEMEDİ BAŞKAN GÜLER’İ ARAYARAK SELAMLARINI İLETTİ

BAKAN DÖNMEZ ORDU’YA İNEMEDİ BAŞKAN GÜLER’İ ARAYARAK SELAMLARINI İLETTİ

Çeşitli programlara katılmak üzere Ordu’ya gelecek olan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’in içinde bulunduğu uçak hava muhalefeti nedeniyle Ordu-Giresun Havalimanı’na iniş yapamadı. Ankara’ya dönmek zorunda kalan Bakan Dönmez, uçaktan iner inmez ilk iş olarak Başkan Güler’i aradı ve düzenlenen iftar programına video konferans ile bağlandı.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, çeşitli programlarla katılmak üzere İstanbul’dan bindiği uçakla Ordu’ya gelmek üzere hareket etti. Ordu-Giresun Havalimanına kadar gelen ve içerisinde Bakan Dönmez’in bulunduğu uçak, kentte etkili olan şiddetli rüzgar nedeniyle Ordu’ya inemezken Ankara’ya iniş gerçekleştirdi.

BAKAN DÖNMEZ: “İPTAL OLAN PROGRAMIMIZI TELAFİ EDECEĞİZ”

Bakan Dönmez, hava muhalefeti nedeniyle katılım sağlayamadığı, şehit aileleri ve gaziler onuruna düzenlenen iftar programına ise telekonferans yoluyla katılım sağladı.

Ankara’ya iner inmez Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’i video konferans ile arayan Bakan Dönmez hem iftara katılanların Ramazanı’nı tebrik etti hem de iptal olan programın telafisini yapacaklarını söyledi. Protokol üyeleriyle selamlaşan Bakan Dönmez, bazı şehit aileleriyle de görüşerek hal ve hatırını sordu.

Bakan Dönmez konuşmasında, “Programa katılan herkese selamlarımı iletiyorum. En kısa zamanda inşallah telefi edeceğiz” dedi.

Başkan Güler’de Bakan Dönmez’e, kendilerini çok beklediklerini ifade ederek en kısa zamanda Ordu’da ağırlamak istediklerini dile getirdi. 

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

ANNE OĞUL YAN YANA TOPRAĞA VERİLDİ

ANNE OĞUL YAN YANA TOPRAĞA VERİLDİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.