BAŞKAN GÜLER ÇOCUKLUĞUNUN GEÇTİĞİ İLKOKULDA KARNE DAĞITTI

BAŞKAN GÜLER ÇOCUKLUĞUNUN GEÇTİĞİ İLKOKULDA KARNE DAĞITTI

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, ilk okul eğitimini aldığı ve çocukluğunun geçtiği İsmetpaşa İlkokulunun karne törenine katıldı.

2021-2022 eğitim öğretim yılının sona ermesiyle birlikte okullarda karne heyecanı yaşandı. Her okulda düzenlendiği gibi Altınordu ilçesi İsmetpaşa İlkokulunda da karne töreni yapıldı. Bir zamanlar eğitimini tamamlayarak mezun olduğu okulun karne töreninin davetlisi olan Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, öğrencilerin karne sevincine ortak oldu.

Öğrencilere karnesini veren Başkan Güler, bir dönem boyunca mesleğini hakkıyla icra eden öğretmenlere de başarı belgesi takdim etti. Başkan Güler, aynı zamanda törene katılan velilerle de bir araya gelerek sohbet etti.

Başkan Güler, öğrencilerin bu mutlu günlerinde yanlarında olmaktan ve ilkokulunu tamamladığı okulda karne vermekten büyük memnuniyet duyduğunu söyledi.

Başkan Güler şu şekilde konuştu:

“Öğrencilerimizin bu mutlu gününde beraber olmak için karne törenlerine katıldım. İsmetpaşa ilkokulu benim ilkokul eğitimimi aldığım yer olması da beni ayrı bir mutlu etti. Eski günlerimi hatırladım. Tüm öğrenci ve öğretmenlerimize güzel bir tatil diliyorum. Velilerimizi de ayrıca kutluyorum. Çok neşeli, pırıl pırıl bir gençliğimiz var. Hepsini tebrik ediyorum.”

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

Ünye Müftüsü Okuş kurbanını TDV’ye bağışladı

Ünye İlçe Müftüsü Hüseyin Okuş, Türkiye Diyanet Vakfına vekalet yoluyla kurban bağışında bulundu. Müftü Okuş, Türkiye Diyanet Vakfının; "Kurbanını Paylaş, Kardeşinle Yakınlaş" sloganıyla sürdürdüğü vekaletle kurban organizasyonuna destek olmak amacıyla kurban vekaletini TDV Ünye Şubesine verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.