BAŞKAN GÜLER’İN ANKARA ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

ORDU YATIRIMLARA DOYACAK

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere gittiği Ankara’da Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ve Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile bir araya gelerek Ordu’ya yapılacak yatırımlarla ilgili istişarelerde bulundu.

BAŞKAN GÜLER’DEN ANKARA ÇIKARMASI

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ankara ziyaretleri kapsamında ilk olarak Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’yi ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette Ordu’da devam eden tarımsal üretim projeleri, gıda sanayi ve yeni yatırımlara dair görüşmelerde bulunan Başkan Güler daha sonra Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu makamında ziyaret etti. Gerçekleştirilen bu ziyaret sonrası sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Başkan Güler, “Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret ederek ilimizde devam eden ve yakın zamanda başlayacak olan yeni yatırımlarla birlikte yapmayı planladığımız yeni çalışmalarla ilgili verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Değerli Bakanımıza şehrimize göstermiş olduğu yakın ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Öte yandan gerçekleştirilen ziyaretlerde Başkan Güler’e AK Parti Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız, ilçe belediye başkanları ve AK Parti il ve ilçe teşkilatları eşlik etti.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

8 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi

8 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi 27.05.2024 ile 02.06.2024 tarihleri arası İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir