BAŞKAN SEMİZ KONUT MÜJDESİ VERDİ

Hayırlı Olsun mesajı vererek konut projesi müjdesini Çaybaşılılara hemşirelerine duyuran belediye başkanı Hüseyin Semiz açıklamasına şöyle devam etti.

“Kıymetli Çaybaşılılar;

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Liderliğinde Ülkemiz, kalkınmaya ve büyümeye devam ediyor.

Daima Millet düsturuyla 21 Yıldır Milletinin yanında olan Ak Parti, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile yine tarihi bir projeye imza atıyor.

Sayın Cumhurbaşkanımızın bugün açıkladığı ve başvuruları yarın başlayacak olan Cumhuriyet tarihimizin en kapsamlı sosyal konut kampanyası olan İlk Evim İlk İş Yerim Projesi kapsamında İlçemizde 53 konut kazandırılacaktır.

Çaybaşı’mıza ve Milletimize Hayırlı Olsun.

Yüzyılın projesine imza atan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, Ak Parti Genel Başkanvekilimiz Sn. Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’a, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Dr. Mehmet Hilmi Güler’e, Sayın Milletvekillerimize, Sayın İl Başkanımıza ve Ak Parti İlçe Başkanımız Adem Genç’e şahsım ve tüm Çaybaşılılar adına teşekkür ediyorum”dedi

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

PERŞEMBE’NİN MAHALLELERİ BİRLEŞİYOR

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler öncülüğünde ilçelerdeki ulaşım yatırımları aralıksız devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.