BAŞKAN TAVLI “BİRLİKTEN GÜÇ DOĞAR, GÜÇTEN MEMLEKET”

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı hemşehrileriyle İstanbul’da buluştu. Ünye Dernekler Federasyonu’nun (ÜNDEF) düzenlediği pikniğe katılan Başkan Tavlı gurbetteki Ünyeliler ile hasret giderdi. Piknikte birlik ve beraberlik mesajları verildi.

Ünye Dernekler Federasyonu tarafından İstanbul Kemerburgaz Fatih Çeşmesi Tabiat Parkı’nda düzenlenen piknik programına katılan Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı hemşehrileriyle bir araya geldi.

Çeşitli yarışmaların yapıldığı, ses sanatçılarının konser verdiği piknik şöleninde memleketlerinden kilometrelerce uzakta ikamet eden Ünyeliler hasret giderdi. Gün boyu süren programa katılan Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı piknik alanında bulunan vatandaşları tek tek ziyaret ederek sohbet etti.

“İstanbul’da Hemşehrilerimizle Kucaklaştık”

ÜNDEF tarafından emeği geçenlere plaket takdiminin de yapıldığı programda konuşan Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “Memleketin her köşesinde Ünyeli olmak ve memleket sevdası ile nefes almak ne demek bir kez daha şahit olduk. Burada hemşehrilerimizle kucaklaştık. Güzel bir programda daha bulunmanın mutluluğunu yaşıyorum. Sizler burada iş ve aş için memleketlerinizden uzakta bulunuyorsunuz. Biz de yerel yönetim olarak sizlerin memleketinize geldiğinizde daha da keyif almanız için yatırımlarımızı ve projelerimizi sürdürüyoruz. Ünye’mize nefes aldıracak projelerin yanı sıra istihdam sağlayacak yatırım ve projeleri de destekliyoruz. Gurbetteki tüm hemşehrilerime kucak dolusu sohbetleri ve misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun” dedi.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

ÜNYE’DE 19.06.2024 NÖBETCİ ECZANELER

 Eczane Adres TelefonAda EczanesiKaledere Mahallesi, Niksar Caddesi No:86 Ünye / Ordu» Niksar Caddesi Mevkii0 (452) 323-84-52Yasemin EczanesiHükümet Caddesi …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir