Başkan Tavlı, “Tesislerimiz, Cazibe Merkezi Haline Geldi”

Başkan Tavlı, “Tesislerimiz, Cazibe Merkezi Haline Geldi”

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı Asarkaya Kent Ormanı ve Binicilik Tesisleri’nin yeni yüzünün bölge halkı tarafından çok beğenildiğini ifade ederek, “Tesislerimiz yaz mevsiminde hafta içi ve hafta sonu dolup taşıyor” dedi.

Başkan Tavlı, “Bölgede Fark Yaratacak İki Mekânı Kentimize Kazandırdık”

Ünye Belediyesi tarafından yapılan çalışmalarla adeta Karadeniz’de cazibe merkezi haline gelen Asarkaya Kent Ormanı ve Binicilik Tesisleri sezonun başlamasıyla yoğun ziyaretçi akınına uğruyor. Ünye’ye yakışan iki güzel mekânı halkın hizmetine sunduklarını belirten Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “Karadeniz’de tek olan Asarkaya Kent Ormanı’nı piknik alanları, Panorama Restoranı, müştemilatları ve otoparkı ile Ünye’mize kazandırdık. Burası hem şehir dışından gelen misafirlerimizin hem de Ünye’de yaşayan vatandaşlarımızın nefes aldığı özel bir mekân haline geldi.  Bunu sadece biz değil burayı ziyarete gelen herkes söylüyor. Boztepe’ye fark atacak güzel bir tesisi bu dönem Ünye Belediyesi olarak hemşerilerimizin hizmetine sunduk. Asarkaya Kent Ormanı yıllardır oradaydı ancak yolu başta olmak üzere birçok eksiği vardı. Sosyal donatılarından, semaver hanesine kadar piknik alanlarında yaptığımız yenilikler ile daha fazla cazibe merkezi haline geldi. Biz orada duran değeri sizlerin de destekleriyle işleyerek gün yüzüne çıkmasını sağladık. Bugün gerçekten sadece Ünye’den değil bölgeden, hatta yurdun dört bir yanından ilgi gören bir mekân haline geldi. Aynı şekilde Binicilik Tesislerimizde yaptığımız çalışmalarla her hafta sonu yoğun bir ziyaretçi akınına uğruyor. Ailelerin hafta sonunu keyifle vakit geçirdiği yer olan Binicilik Tesislerimizde yaz mevsiminde hafta içi bile yer bulunamayan bir tesis oldu.” dedi.   

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

Ünye Müftüsü Okuş kurbanını TDV’ye bağışladı

Ünye İlçe Müftüsü Hüseyin Okuş, Türkiye Diyanet Vakfına vekalet yoluyla kurban bağışında bulundu. Müftü Okuş, Türkiye Diyanet Vakfının; "Kurbanını Paylaş, Kardeşinle Yakınlaş" sloganıyla sürdürdüğü vekaletle kurban organizasyonuna destek olmak amacıyla kurban vekaletini TDV Ünye Şubesine verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.