BAŞKAN TAVLI’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, bir Ramazan Bayramı’na daha ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek, başta Ünyeliler olmak üzere tüm İslam aleminin bayramını kutladı.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Tavlı, yayınladığı mesajda, “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından kurtuluş olan mübarek Ramazan ayını geride bırakarak bir Ramazan Bayramı’na daha ulaşmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi.

-“Bayramlar, birlik ve beraberliğimizi pekiştiren çok özel günlerdir”-

Bayrama ulaşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşadıklarını ifade eden Başkan Tavlı, şunları söyledi:

“Sabır, dua, kardeşlik, huzur ve inanç dolu geçen 11 ayın sultanının ardından, bizleri bayrama ulaştıran rabbimize hamdolsun. Her ne kadar Ramazan ayında aynı iftar sofrasını paylaşamamış olsak da gönüllerimiz ve kalplerimiz bir olarak bu kutlu ayın vecibelerini yerine getirip huzur içerisinde bayrama kavuştuk. Bu yıl, geçen yıl olduğu gibi alınan tedbirler dolayısıyla Ramazan Bayramı’nı evlerimizde geçirecek olsak da, bayramlar bizim için kardeşliğimizi, birlik ve beraberliğimizi pekiştiren çok özel günlerdir. Pandemi dolayısıyla Ramazan ayı buruk geçse de, bu mübarek ay boyunca sosyal belediyeciliğin gerekliliklerini yerine getirerek zor durumdaki vatandaşlarımızın yanında olduk. İftar sofralarında bir araya gelemesek te, Atatürk Parkı Sosyal Tesislerimizde hayırsever vatandaşlarımızın da destekleriyle son derece hijyenin bir ortamda hazırladığımız iftar yemeklerini, Ramazan ayı boyunca her gün 4 binin üzerinde vatandaşımıza ulaştırdık. Ayrıca gıda paketleriyle de bu zor günlerde hemşehrilerimize destek olduk. Bu bayram belki biraz üzüntülü geçecek, ama elbet bu kötü günleri geride bırakıp tekrar bir araya geleceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle Ünyeli ve Ordulu hemşerilerim başta olmak üzere tüm İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, sağlığın ve neşenin ülkemizden ve evlerimizden eksik olmadığı, nice bayramları ailelerimizle, sevdiklerimizle huzur ve mutluluk içinde geçirmemizi diliyorum.”

-Nöbetçi ekipler görev başında olacak-

Belediye nöbetçi ekiplerinin bayram süresince görev yapacağını sözlerine ekleyen Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “İlçemizde sorunsuz bir Ramazan ayı geçirilmesi için sürdürdüğümüz çalışmalara bayramda da ara vermeden devam edeceğiz. Bayram süresince nöbetçi ekiplerimiz görev yapacak. Vatandaşlarımız, bayram süresince belediyemize ait 323 19 41 numaralı telefondan şikâyetlerini görevlilere iletebilecekler.” diye konuştu 

Hakkında: GÖKHAN BEŞİKCİOĞLU

SİTE SAHİBİ

Kontrol Ediliyor

FATSA’DA İNTİHAR GİRİŞİMİ

Fatsa’da ‘Aşk acısı çekiyorum’ diyerek çatıya çıkan vatandaş, polis ve itfaiye ekiplerinin uzun uğraşları sonucunda …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir