https://www.unyegundemhaber.com/

BAŞKAN TAVLI’NIN YENİ YIL MESAJI

BAŞKAN TAVLI’NIN YENİ YIL MESAJI

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, yeni yıl nedeniyle yayınladığı mesajında, “Ünye’mizin gelişmesi ve ortak hedeflerimiz için yeni yılda da yorulmadan, kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, 2022 yılının hayırlar getirmesini, birlik ve beraberlik anlayışının daha da pekişmesini temenni etti.

-“Kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz”-

“2022 yılında Ünye’miz için gecemizi gündüzümüze katıp çalışmaya devam edeceğiz” diyen Başkan Tavlı, mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Acısıyla tatlısıyla bir yılı daha geride bıraktık. Şükürler olsun ki, 2021’i geride bırakırken alnımız açık, yüzümüz ak, vicdanımız huzurlu. Şüphesiz, geleceğimizin ümit ettiğimiz gibi olması için 2022 yılında da aynı gayret ve heyecanla çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Hepimizin üzerine önemli sorumluluklar düşüyor. Biz de bu sorumluluğun bilincinde olan idareciler olarak Ünye’mizi daha iyi bir noktaya taşımak için gece gündüz çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Vatandaşlarımıza verdiğimiz sözleri yerine getirmek için plan ve programımızı yaptık. Atılacak her adım ve sunulacak her hizmet halkımızın ilgi ve ihtiyaçları doğrultusunda olmuştur ve olacaktır. Birlik ve beraberlik içerisinde yeni yılda da aynı heyecan ve inançla çalışmaya devam edeceğiz. Başta kamu kurum ve kuruluşları olmak üzere, sivil toplum kuruluşları ve toplumun tüm kesimleriyle birlikte, el ele vererek beraber yaşamak, çalışmak ve daha çok üretmek bizi aydınlık geleceğe taşıyacaktır. Değerlerimiz bize birliği, beraberliği ve kardeşliği yüceltmeyi öğütlemektedir. Çalışmalarımızın tamamını bu anlayışla planlıyor ve hayata geçiriyoruz. Göreve geldiğimiz gün içimizde var olan ilçemize hizmet etme aşkının, ilk günkü heyecanla 2022 yılında da devam edeceğine hemşehrilerimizin şüphesi olmasın. Acısıyla ve tatlısıyla bir yılı daha geride bırakırken kaybettiklerimiz, üzüntülerimiz ve sevinçlerimiz oldu. 2021 yılında aramızdan ayrılanlara Allah’tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyorum. 2022 yılının tüm insanlığa, yuvalarımıza, şehrimize ve ülkemize sağlık, huzur ve sevinç getirmesini temenni ediyor, hemşehrilerimi en derin sevgi ve saygılarımla selamlıyorum.”

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

4 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi

4 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi 20.05.2024 ile 26.05.2024 tarihleri arasında Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından yapılan …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir