https://www.unyegundemhaber.com/

BAŞKAN TAVLI’YA “ÖZEL” ZİYARET

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, kendisi ile tanışmak isteyen ve randevu talep eden Otizmli Arda Işgın’la bir araya geldi.

Ünye’nin Kaledere Mahallesi’nde ailesiyle birlikte yaşayan Arda Işgın, Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’nın özel misafiri oldu. Kendisiyle tanışmak isteyen ve randevu talep eden Arda, Başkan Tavlı’nın sıcak ve samimi ilgisiyle karşılaştı. Annesi Nuray Işgın’ın da bulunduğu ziyarette Başkan Hüseyin Tavlı, Arda ile bir süre sohbet etti. Belediye çalışmaları hakkında bilgi de alan Arda, merak ettiği soruların cevabını da Başkan Tavlı’dan aldı.

Arda’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “Otizm toplum olarak farkındalığın yüksek olması gerektiği ve doğru bir yaşam tarzı ile bireylerin sosyal yaşama entegre olabileceği bir durumdur. Otizmli evladımız Arda Işgın’ı ve annesi Nuray hanımı belediyemizde misafir ettik. Güzel ve keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Ziyareti nedeniyle Arda evladımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

ORDU İTFAİYESİ, HALKA AÇIK İLK YARDIM EĞİTİMLERİ DÜZENLİYOR

ORDU İTFAİYESİ, HALKA AÇIK İLK YARDIM EĞİTİMLERİ DÜZENLİYOR Ordu Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi, vatandaşların günlük hayatta …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir