BEŞİKCİOĞLU SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

BEŞİKCİOĞLU SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

İzmir Urla’da yaşayan Erdal Beşikçioğlu’nun babası Bahattin Beşikçioğlu, bir süredir Alzheimer tedavisi gördüğü hastanede organ yetmezliğine bağlı olarak 20 Temmuz 2022 Çarşamba günü yaşamını yitirdi. 

Vakıflar Bankası Bölge Müdürlüğünden emekli Bahattin Beşikçioğlu için 21 Temmuz 2022 Perşembe günü (bugün) Urla Hoca Ali Camisinde cenaze töreni düzenlendi.

Cenaze törenine Bahattin Beşikçioğlu’nun sevenleri ile Urla ilçesindeki dostları ve yönetmen Nihat Durak katıldı. Törende Erdal Beşikçioğlu ve eşi Elvin Beşikçioğlu taziyeleri kabul ederken, ünlü oyuncunun babasının cenazesinde duygusal anlar yaşadığı görüldü.

Merhum Bahattin Beşikçioğlu’nun cenazesi 21 Temmuz Perşembe günü öğle namazından sonra kılınan cenaze namazının ardından Urla İskele Mezarlığında toprağa verildi.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

BAŞKAN KENAN SELİM ARGAN’DAN BAŞHEKİM’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Ak Parti Ünye İlçe Başkanımız Kenan Selim ARGAN, Kadın Kolları Başkanımız Neşe Akgül TİYALOĞLU, Gençlik Kolları Başkanımız Abdulkadir DEMİR ve Başkan Yardımcılarımız ile birlikte Ünye Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ahmet ATEŞ’i ziyaret ederek, yeni görevinin hayırlı olmasını diledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.