BEYAZAY’DAN FATSA KAYMAKAMI KULA’YA ZİYARET

BEYAZAY’DAN FATSA KAYMAKAMI KULA’YA ZİYARET

Beyazay Derneği Ordu il başkanlığı Ağustos ayı kararnamesi ile Fatsa’ya atanan  Kaymakam  Avni KULA’yı makamında ziyaret etti.Ziyarette Karadeniz Radyo Televizyon ve Gazeteciler Dernek Başkanı   aynı zamanda Türkiye Beyazay İl Başkanı Sayın Cihan Çakır’a, yönetim kurulu üyeleri Sayın İbrahim İşçi , Sayın Hayati Ateş, Sayın Yunus Zor , Sayın Barış Nal, Ünye Gündem Haber sahibi Sayın Gökhan Beşikcioğlu ve Sayın Semanur Odamaşı Beşikçioğlu eşlik etti.

Dernek başkanı Çakır, yeni görevinde Fatsa Kaymakamı Avni KULA’ya başarılar diledi, hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Ziyarette Beyazay Derneği hakkında Fatsa Kaymakamı Avni KULA’ya bilgiler veren Çakır, ‘’kamu yararına çalışan bir Derneğiz 77 il 8 yurt dışında şubemiz ile önemli çalışmalara imza atıyoruz. Ordu’da da engellilerle ilgili çalışmalara imza atmak için arkadaşlarımızla yola çıktık. Yapacağımız çalışmalarda sizlerin de bizlere destek vereceğinize eminiz şimdiden derneğimize gösterdiniz teveccüh için teşekkür ederiz . Yeni görevinizde başarılar dilerim’’dedi.

Fatsa Kaymakamı Avni KULA ise, ziyaretten duyduğum memnuniyeti diye getirerek Dernek üyelerine ve Sayın Çakır’a teşekkür etti

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

PERŞEMBE’NİN MAHALLELERİ BİRLEŞİYOR

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler öncülüğünde ilçelerdeki ulaşım yatırımları aralıksız devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.