BÜYÜKŞEHİR ALTINORDU’NUN TRAFİĞİNİ RAHATLATIYOR

BÜYÜKŞEHİR ALTINORDU’NUN TRAFİĞİNİ RAHATLATIYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Altınordu ilçesindeki trafik yükünü azaltacak olan bir kavşağı daha düzenledi. Ulubey Yolu üzerinde yer alan Ata Sanayi Kavşağının Şahincili Mahallesi’ne bağlantı sağlayan yolda genişletme çalışması yapan Büyükşehir ekipleri, Ata Sanayi içerisine ulaşım sağlayan güzergahı da sıcak asfaltla buluşturdu.

Ordu Büyükşehir Belediyesi ilçe merkezlerindeki trafik yoğunluğuna yeni çözümler üretmeye devam ediyor. Altınordu ilçesinde, daha önce 7 farklı noktada kavşak düzenleme çalışması yapan ve trafikteki tıkanmaların önüne geçen Büyükşehir Belediyesi, Ata Sanayi Kavşağı’nda meydana gelen yığılmaların da önüne geçti.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

ATA SANAYİ KAVŞAĞINA YENİ DÜZENLEME

Altınordu, Ulubey Karayolu üzerinde yer alan Ata Sanayi Kavşağı’ndan Şahincili Mahallesi Polatlı Şehitler Caddesi’ne bağlanan yolda genişletme çalışması yapan Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, güzergahın bağlantı kısmını da sıcak asfaltla buluşturdu.

DİREKT ŞEHİR MERKEZİNE ULAŞIM SAĞLIYOR

Çalışmayla birlikte, Ulubey yolu ve Altınordu istikametinden Şahincili Mahallesi’nin üst kısmında yer alan yapılaşmanın yoğun olduğu siteler ile direkt şehir merkezine bağlanan güzergahtaki tıkanmaların önüne geçilmiş oldu.

ATA SANAYİ SİTESİ YOLU YENİLENDİ

Öte yandan Ata Sanayi Kavşağı’ndan Ata Sanayi Sitesi içerisine bağlanan yoldaki ekonomik ömrünü yitimiş olan asfaltta sıcak asfalt ile yenilendi. Ata Sanayi esnafları ve bu yolu kullanan vatandaşlar da rahat bir nefes almış oldu.

ALTINORDU’DA HAYATA GEÇEN SEKİZİNCİ KAVŞAK

Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin Ata Sanayi Kavşağı ile birlikte, Altınordu ilçesinde yeni açtığı ve iyileştirme yaptığı kavşak sayısı yediye yükseldi. Daha önce, Sivas Kavşağı, Belediye Kavşağı, Fındıklı kavşak, Yenimahalle Kavşağı, Rus Pazarı Kavşağı, Dörtyol ve Mevlana Kavşağı’nda düzenleme, otogarın kapanmasıyla birlikte ise Yenimahalle Okullar sapağında yeni kavşak çalışması yapılmıştı.

Yeni çalışmayla birlikte Altınordu ilçesindeki düzenlenen ve yeni yapılan kavşak sayısı sekize yükseldi.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

FATSA’DA İNTİHAR GİRİŞİMİ

Fatsa’da ‘Aşk acısı çekiyorum’ diyerek çatıya çıkan vatandaş, polis ve itfaiye ekiplerinin uzun uğraşları sonucunda …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir