https://www.unyegundemhaber.com/

BÜYÜKŞEHİR BU HİZMETLE GÖNÜLLERİ KAZANDI

BÜYÜKŞEHİR BU HİZMETLE GÖNÜLLERİ KAZANDI

Pandemi dolayısıyla geleneksel iftar çadırlarını kuramayan Ordu Büyükşehir Belediyesi Ramazan ayının ilk gününden itibaren her gün bir ilçede iftar standı kurarak vatandaşlara sıcak yemek dağıtımı yaptı. Tam kapanma ile sona eren bu çalışma, uygulandığı süre boyunca vatandaştan takdir topladı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

Büyükşehir Belediyesi Buharalı Şah Şakir Efendi Aşevinde yapılan sıcak iftariyelikleri Ramazan boyunca her gün bir ilçede vatandaşlarla buluşturdu. Bu zamana kadar Altınordu, Akkuş, Aybastı, Çatalpınar, Çamaş, Gülyalı, Gölköy ilçelerinde stant kuran Büyükşehir Belediyesi son olarak Perşembe, İkizce ve Ulubey’de iftar stantları kurdu. İftar saatinde görevleri başında bulunan kamu personelleri ve evlerine yetişemeyen vatandaşların oldukça memnun kaldığı bu hizmet, Türkiye genelinde uygulanacak tam kapanma nedeni ile sona erdi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

ŞEHRİN GİRİŞ VE ÇIKIŞLARINDA STANLAR KURULMAYA DEVAM EDECEK

Ancak ilçelerde kurulan iftar stantlarının yanı sıra Ordu’nun giriş ve çıkışlarında seyir halindeki sürücüler için kurulan stantlar kurulmaya devam edilecek.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

İHTİYAÇ SAHİPLERİNE SICAK YEMEK HİZMETİ SÜRDÜRÜLECEK

Aynı zamanda 11 ayda olduğu gibi Ramazan ayında da ihtiyaç sahibi vatandaşlara sıcak yemek hizmeti yapılıyordu, tam kapanmada da Büyükşehir Belediyesi bu hizmeti sürdürerek vatandaşlarının yanında olacak.

Hakkında: GÖKHAN BEŞİKCİOĞLU

SİTE SAHİBİ

Kontrol Ediliyor

Orman Yangınları İle Mücadele Komisyon Toplantısı Yapıldı

Orman Yangınları İle Mücadele Komisyon Toplantısı Yapıldı Orman Yangınlarının Önlenmesi ve Söndürülmesinde Görevlilerin Görecekleri İşler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir