https://www.unyegundemhaber.com/

BÜYÜKŞEHİR HER GÜN BİR İLÇEDE İFTAR STANDI KURUYOR

BÜYÜKŞEHİR HER GÜN BİR İLÇEDE İFTAR STANDI KURUYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayı boyunca her gün bir ilçede iftar standı kuruyor.


Büyükşehir Belediyesi, Ordu’nun 19 ilçesindeki vatandaşları Ramazan ayında yalnız bırakmıyor. Ramazan’ın ilk gününde Akkuş ilçesinde stant kuran Büyükşehir Belediyesi ikinci günü Aybastı, üçüncü günü ise Çatalpınar’da stant kurdu. İftar saatinde görevleri başında bulunan kamu personelleri, evlerine yetişemeyen vatandaşlar oruçlarını Büyükşehir Belediyesinin iftar stantlarında dağıtılan sıcak yemeklerle açtı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi


Aynı zamanda Büyükşehir Belediyesi tarafından 19 ilçede bulunan ihtiyaç sahibi vatandaşlara her gün düzenli olarak götürülen sıcak yemekler, Ramazan ayı boyunca da verilmeye devam ediliyor.


“DİĞER İLÇELERİMİZLE DEVAM EDECEĞİZ”
Ramazan’ın ilk günü Akkuş, ikinci günü Aybastı ve üçüncü gününde Çatalpınar ilçesinde stant kurduklarını söyleyen Ordu Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Seyfettin Bilkay, “Vatandaşlarımız aşevimizde özenle hazırlanan sıcak yemeklerimizle iftarlarını açtılar” dedi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi


Daire Başkanı Bilkay şöyle konuştu:


“Ramazan ayı boyunca her gün bir ilçemizde iftariyelik stant kuruyoruz. Ramazan’ın ilk günü Akkuş, ikinci günü Aybastı ve üçüncü gününde Çatalpınar ilçemizde stant kurduk. Vatandaşlarımız aşevimizde özenle hazırlanan sıcak yemeklerimizle iftarlarını açtılar. Aynı zamanda ihtiyaç sahiplerine de düzenli olarak götürdüğümüz yemeklerimizi, Ramazan ayı boyunca da devam ettiriyoruz. Altınordu ilçemizde Cumhuriyet Meydanı’nda, Ordu’nun giriş ve çıkışlarında da stantlarımız her gün bulunuyor ve vatandaşlarımız sıcak yemek hizmetimizden yararlanabiliyorlar. Bundan sonraki günlerde de diğer ilçelerimizde iftariyelik stantlarımızı kurarak vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz.”

Ordu Büyükşehir Belediyesi

 


Ramazan boyunca her gün bir ilçede kurulacak olan iftar stantları, Altınordu ilçesi Cumhuriyet Meydanı’nda ve şehrin giriş-çıkışlarında her gün kuruluyor.

Hakkında: GÖKHAN BEŞİKCİOĞLU

SİTE SAHİBİ

Kontrol Ediliyor

TÜRKİYE-GÜRCİSTAN DOSTLUĞU ÜNYE’DE TAÇLANDI

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı Gürcistan Parlamentosu üyeleriyle Ünye’de buluştu. Gürcistan Trabzon Başkonsolosu Nikoloz Iashvili’nin …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir