BÜYÜKŞEHİR, MANAVGAT YANGININDAN KURTARILAN KAPLUMBAĞA’NIN YARDIMINA KOŞTU

BÜYÜKŞEHİR, MANAVGAT YANGININDAN KURTARILAN KAPLUMBAĞA’NIN YARDIMINA KOŞTU

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Mehmet Hilmi Güler’in talimatları ile yangın bölgesine giden Büyükşehir Belediyesi Çevre ve Hayvan Sağlığı Müdürlüğü ekipleri yaralanan hayvanların tedavisine devam ediyor.

Antalya’nın Manavgat ilçesinde çıkan yangında yaralanan hayvanların tedavisi, nakli ve yiyecek ihtiyacının karşılanması için bölgeye giden Ordu Büyükşehir Belediyesi Çevre ve Hayvan Sağlığı Müdürlüğü ekipleri, ihtiyaç halinde farklı bölgelere de destek vermeye devam ediyor.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

YARALI KAPLUMBAĞANIN TEDAVİSİ YAPILDI

Ordu’dan 1 hafta önce yola çıkan ve gittiği günden bu yana yaptığı çalışmalarla hayvanseverlerin büyük takdirini toplayan Ordu Büyükşehir Belediyesi Çevre ve Hayvan Sağlığı Müdürlüğü ekipleri, Muğla’nın Menteşe köyünde meydana gelen yangından etkilenen ve kabuğunda yanıklar oluşan kaplumbağa ’ya ilk müdahalede bulundular. Veterinerlerin ilk müdahalesinin ardından yaralı kaplumbağa Marmaris Belediyesi Hayvan Barınağına teslim edildi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

HAYVANLARIN YİYECEKLERİNİ EKİPLER KARŞILIYOR

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Mehmet Hilmi Güler’in talimatı ile bölgede bulunan ekipler yaralı hayvanların tedavisini yaparak yiyecek ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra vatandaşlara da hijyen paketi yardımı gerçekleştiriyor.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

ÜNYE BELEDİYESİ’NİN STANDI, İSTANBUL’A DAMGASINI VURDU

ÜNYE BELEDİYESİ’NİN STANDI, İSTANBUL’A DAMGASINI VURDU İstanbul’da düzenlenen Restorasyon ve Kültür Mirasını Koruma Fuarı’nda (YAPEX), …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir