BÜYÜKŞEHİR RAMAZAN’DA ÇOCUKLARI UNUTMADI

BÜYÜKŞEHİR RAMAZAN’DA ÇOCUKLARI UNUTMADI

ÇOCUK ATÖLYESİ RAMAZAN BOYUNCA ÇOCUKLARI AĞIRLAYACAK

Ramazan Ayı boyunca her yaş grubuna uygun farklı etkinlikler hazırlayan Ordu Büyükşehir Belediyesi,  Altınordu İlçesi’nde bulunan Kültür Sanat Merkezi içerisinde kurduğu çocuk etkinlik alanı ile de iftar sonrası çocukların gönüllerince eğlenerek vakit geçirmelerini sağlıyor.

İftar sonrası Ordu Kültür Sanat Merkezi içerisinde kurulan stantlarda doyasıya eğlenen çocuklar bir yandan boyama yaparken diğer yandan da Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan etkinliklere katılarak doyasıya vakit geçiriyor.

GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Ramazan ayına özel olarak kurulan etkinlik alanına aileleri ile birlikte doyasıya eğlenen çocuklar, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e  teşekkür ettiler. Ordu’da yapılan kültür sanat etkinliklerinin devam etmesini isteyen aileler ise yapılan etkinliklerin Ordu’ya değer kattığını söylediler.

Öte yandan çocuklar atölyelerde yaptıkları ebruları ve çizdikleri resimleri hatıra olarak evlerine götürüyorlar. Çocuklar kadar yetişkinlerin de ilgi gösterdiği Çocuk Atölyesi her akşam saat 20.00 ile 21.30 arası Ordu Kültür Sanat Merkezi’nde devam edecek.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

16 İLDE EŞ ZAMANLI OPERASYON

16 İLDE EŞ ZAMANLI OPERASYON

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.