BÜYÜKŞEHİR SPORCUSU SELİNAY BAŞARIYA DOYMUYOR

BÜYÜKŞEHİR SPORCUSU SELİNAY BAŞARIYA DOYMUYOR

ORDU’NUN TRİATLON’DA PARLAYAN YILDIZI SELİNAY TUĞÇE KIR TTF BALIKESİR AVLU TRİATLON TÜRKİYE KUPASI YARIŞINDA BİRİNCİLİK KUPASINI KAZANDI

Ordu Büyükşehir Belediye Spor Kulübünün Triatlon branşında geleceğin yıldızı olarak görülen Milli sporcusu Ordu’lu Selinay Tuğçe Kır Balıkesir’de kazandığı birincilik kupasıyla ilimizin adını bir kez daha başarıyla temsil etmenin haklı gururunu yaşadı.

Türkiye Triatlon Federasyonu 2022 yılı faaliyet programında yer alan TTF Balıkesir Avlu Triatlon Türkiye Kupasında yarışan Ordu Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Milli Sporcusu Selinay Tuğçe Kır, Genç Kadınlar A Grubunda ve Genel Klasmanda en yakın rakibine 03:33 dakikalık büyük bir fark yapıp göğüs bandını alarak 2022 yılında birincilik kupasını kazandı.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

BAŞKAN KENAN SELİM ARGAN’DAN BAŞHEKİM’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Ak Parti Ünye İlçe Başkanımız Kenan Selim ARGAN, Kadın Kolları Başkanımız Neşe Akgül TİYALOĞLU, Gençlik Kolları Başkanımız Abdulkadir DEMİR ve Başkan Yardımcılarımız ile birlikte Ünye Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ahmet ATEŞ’i ziyaret ederek, yeni görevinin hayırlı olmasını diledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.