https://www.unyegundemhaber.com/

BÜYÜKŞEHİR SÜPER LİG’DE PARKEYE ÇIKIYOR

BÜYÜKŞEHİR SÜPER LİG’DE PARKEYE ÇIKIYOR

Türkiye Bedensel Engelliler Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden Ordu Büyükşehir Belediyesi Bedensel Engelliler Basketbol Takımı, sezonun startını verdi.

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonunca Korona Virüs salgını nedeniyle ertelenen Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi yeniden başlıyor.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

Pandemi nedeni ile ertelenen maçlar 8-12 Nisan 2021 tarihleri arasında Bursa ve Yalova’da gerçekleştirilecek. 1. etap maçlarında 4 takım ile karşılaşacak Ordu Büyükşehir Belediyesi Bedensel Engelliler Basketbol takımı daha sonra 2. etap maçları için federasyonun belirleyeceği başka bir şehre gidecek.

“LİGİ EN İYİ YERDE BİTİRMEK İSTİYORUZ”

Pandemi nedeni ile lige verilen arayı en iyi şekilde değerlendirdiklerini belirten Ordu Büyükşehir Belediyesi Bedensel Engelliler Basketbol Takımı Yardımcı Antrenörü Tufan Aktürk, lige verilen arada takımın yeni bir yapılanmaya gittiğini ve gücüne güç kattığını söyledi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

Yardımcı Antrenör Tufan Aktürk, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Tüm dünyayı etkileyen pandemi nedeni ile liglere verilen uzun bir aranın ardından yeniden parkede olmak bizleri heyecanlandırıyor. Ordu Büyükşehir Belediyesi Bedensel Engelliler Basketbol Takımı olarak bizler verilen bu arayı en iyi şekilde değerlendirdik. Baş Antrenörümüz Tayfun Tokat liderliğinde takımımız gücüne güç kattı. Hedeflerimizi gerçeğe dönüştürmek için sporcu kardeşlerimiz ile elimizden geleni yapacağız. Küllerinden yeniden doğan bir takımız, bu takımı bu seviyelere getirdiği için Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’e çok teşekkür ediyoruz. Bizlere olan güveni boşa çıkartmayacağız” dedi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

MAÇLAR 8-12 NİSAN TARİHLERİ ARASINDA

Öte yandan Ordu Büyükşehir Belediyesi Bedensel Engelliler Basketbol Takımı’nın 8-12 Nisan tarihleri arasında oynayacağı maç fikstürü açıklandı. Buna göre:

Ordu Büyükşehir Belediyesi

*Ordu Büyükşehir Belediye S. K. – TSK Rehabilitasyon Merkezi Engelliler S.K

08.04.2021 Bursa Orhan Gazi Spor Salonu Saat 15.30’da

*Gazişehir Gaziantep S.K – Ordu Büyükşehir Belediye S.K

– 09.04.2021 Yalova 90. Yıl Spor Salonu Saat 15.00’da

*Ordu Büyükşehir Belediye S.K – BAY

*Ceylanpınar Bedensel Engelliler S.K – Ordu Büyükşehir Belediye S.K

– 11.04.2021 Bursa Orhan Gazi Spor Salonu Saat 17:30’da

*Ordu Büyükşehir Belediye S.K – Galatasaray S.K

– 12.04.2021 Yalova 90. Yıl Spor Salonu Saat 12:30’da

Hakkında: GÖKHAN BEŞİKCİOĞLU

SİTE SAHİBİ

Kontrol Ediliyor

Orman Yangınları İle Mücadele Komisyon Toplantısı Yapıldı

Orman Yangınları İle Mücadele Komisyon Toplantısı Yapıldı Orman Yangınlarının Önlenmesi ve Söndürülmesinde Görevlilerin Görecekleri İşler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir