BÜYÜKŞEHİR TAM GAZ

BÜYÜKŞEHİR TAM GAZ

AYBASTI’DA 58 KM YOL BETON VE ASFALTLA BULUŞTU

ORTAKÖY MAHALLESİ SICAK ASFALTA KAVUŞUYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin ilçelerdeki ulaşım yatırımları sürüyor. Aybastı ilçe merkezine bağlı Ortaköy Mahallesi’nde çalışmalarını yoğunlaştıran Büyükşehir ekipleri, altyapısını tamamladığı güzergahı sıcak asfalt ile buluşturuyor.

Altyapıdan, üstyapıya, sağlıktan, turizme, tarımdan, sosyal projelere kadar birçok alanda yaptığı çalışmalarla takdir toplayan Büyükşehir Belediyesi, ulaşımda hayata geçirdiği yatırımlarla da kentin kaderini değiştirmeye devam ediyor.

Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından sürdürülen çalışmalarda, mahalle ve grup yolları ile ilçe merkezleri sıcak asfalt ve betona kavuşuyor.

ŞEHİR MERKEZİNDE ULAŞIM KONFORU YAŞANACAK

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Aybastı ilçesinde yer alan Ortaköy Mahallesini sıcak asfalta kavuşturmak için çalışma başlattıklarını söyledi. Güzergah tamamlandığında şehir içi trafiğinde ulaşım konforu sağlanacak.

3 YILDA 58 KM YOL ASFALT VE BETONA KAVUŞTU

Ordu Büyükşehir Belediyesi Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Aybastı ilçesinde 2019 yılından bu yana 58 km yolu asfalt ve beton ile buluşturdu.

Aybastı ilçesinde gerçekleşen asfalt ve beton yol çalışmalarının yanı sıra 110 km yeni yol açma ve genişletme, 207 km stabilize yol yapım, 1404 km reglaj, 436 km hendek temizliği, 1804 ton asfalt yama, 1106 metre yağmursuyu hattı, 1185 m³ taş duvar ve 90 metre menfez çalışması yapılarak vatandaşların hizmetine sunuldu.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

ÇOCUKLARIN OYUNU KANLI BİTTİ

Çaybaşı’nda meydana gelen olayda kardeşlerin  oyununda kan aktı. Bir çocuk silahtan çıkan mermiyle hayatını kaybetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.