BÜYÜKŞEHİR ÜNYE’DEKİ YAĞIŞLARDA ETKİN BİR MÜCADELE VERDİ

BÜYÜKŞEHİR ÜNYE’DEKİ YAĞIŞLARDA ETKİN BİR MÜCADELE VERDİ

BAŞARILI ÇALIŞMALARLA YAĞIŞLARIN EN AZ ZARARLA ATLATILMASI SAĞLANDI

Ordu Büyükşehir Belediyesi, yağışların etkili olduğu Ünye ilçesinde başarılı bir mücadele verirken ekiplerin yoğun çalışması sonucu yağışlar en az zararla atlatıldı.

Ordu’da 7 Ağustos’ta başlayan ve belirli aralıklarla yer yer etkili olan sağanak yağışlardan en çok etkilenen Ünye ilçesi oldu. Bu kapsamda Ünye ilçesinde son yılların en fazla yağışlarından biri yaşandı. Metrekareye 110 kg’dan fazla yağışın düştüğü Ünye’de Ordu Büyükşehir Belediyesi, OSKİ ve Ünye Belediyesinin koordinasyonunda yürütülen çalışmalarla sel ve taşkınların etkisi azaltılarak yağışların en az zararla atlatılması sağlandı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

BÜYÜKŞEHİR TÜM ORDU’DA ETKİN MÜCADELE VERDİ

Büyükşehir Belediyesinin, meteoroloji verilerine göre önceden aldığı önlemler ile Fen İşleri Dairesi Başkanlığı, İtfaiye Daire Başkanlığı ve OSKİ Genel Müdürlüğü ekiplerinin koordineli çalışması neticesinde olaylara hızlı bir şekilde müdahale edilerek olası büyük olumsuzlukların önüne geçildi.

YAĞIŞIN OLUMSUZ ETKİLERİ KOORDİNELİ ÇALIŞMA İLE ÖNLENDİ

Tüm Ordu genelinde olduğu gibi Ünye’de de yağışlara hazırlıklı olan Ordu Büyükşehir Belediyesi ekipleri, yağışların başladığı ilk andan itibaren OSKİ ve Ünye Belediyesi ekipleri ile koordineli bir çalışma yürüttü.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

GENEL SEKRETER ALP, ÇALIŞMALARI SAHADAN YÖNETTİ

Ekiplerin sahadaki çalışmasına Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, OSKİ Genel Müdürü Murat Us ve ilgili daire başkanları da katılarak çalışmaların koordinasyonunu sağladı.

Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

ÜNYE BELEDİYESİ’NİN STANDI, İSTANBUL’A DAMGASINI VURDU

ÜNYE BELEDİYESİ’NİN STANDI, İSTANBUL’A DAMGASINI VURDU İstanbul’da düzenlenen Restorasyon ve Kültür Mirasını Koruma Fuarı’nda (YAPEX), …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir