BÜYÜKŞEHİR’DE DURMAK YOK

BÜYÜKŞEHİR’DE DURMAK YOK

GÜRGENTEPE, KABATAŞ VE GÖLKÖY İLÇELERİNE BAĞLANTI SAĞLAYAN YOL ASFALTLANIYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Gürgentepe, Kabataş ve Gölköy ilçelerine bağlantı sağlayan güzergahı asfaltla buluşturuyor. 12 km uzunluğundaki yolda devam eden asfalt çalışmasıyla birlikte vatandaşlara konforlu bir ulaşımın kapıları aralanacak.

Ordu’da başlatılan asfalt seferberliği sürüyor. Mahalle ve grup yollarını asfalt ve beton yollarla buluşturan Büyükşehir Belediyesi ekipleri, yaptıkları çalışmalarla kentin kaderini değiştirmeye devam ediyor. Türkiye’nin en zorlu coğrafyasında, kırsal kesimdeki mahallelere ulaşımı sağlayan güzergahlarda özverili bir çalışma yürüten Fen İşleri Dairesi ekipleri, altyapısı tamamlanan yolları, asfalt ve beton yol konforuna kavuşturuyor.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Gürgentepe, Kabataş ve Gölköy ilçelerine hizmet verecek olan bağlantı yolunda emülsiyon asfalt çalışması başlattıklarını söyledi.

IŞIKTEPE VE YURTSEVEN ASFALTA KAVUŞUYOR

Asfalt çalışmalarının hız kesmeden devam ettiğini vurgulayan Başkan Güler, “Gürgentepe ilçemizde Işıktepe ve Yutseven mahalleleri üzerinde Kabataş ilçesine bağlanan güzergahta önceki yıl asfalt çalışması başlatmıştık. Toplam uzunluğu 12 km olan güzergahın 6 kilometrelik kısmı asfalt ile buluşmuştu. Bu yıl ise geride kalan 6 km’lik kısımdaki çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şu an toplam 9 km’lik mesafeyi asfalt ile buluşturduk. Ekiplerimizin güzergah üzerindeki asfalt çalışmaları sürüyor. Bu yol aynı zamanda Gölköy ilçemize bağlı Direkli mahallemize de ulaşım imkanı sunuyor. Hemşerilerimize hayırlı olsun” dedi.

Yıllar sonra asfalt yola kavuşmanın mutluluğunu yaşayan mahalle sakinleri ise Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkür ettiler.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

Ünye Müftüsü Okuş kurbanını TDV’ye bağışladı

Ünye İlçe Müftüsü Hüseyin Okuş, Türkiye Diyanet Vakfına vekalet yoluyla kurban bağışında bulundu. Müftü Okuş, Türkiye Diyanet Vakfının; "Kurbanını Paylaş, Kardeşinle Yakınlaş" sloganıyla sürdürdüğü vekaletle kurban organizasyonuna destek olmak amacıyla kurban vekaletini TDV Ünye Şubesine verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.