https://www.unyegundemhaber.com/

BÜYÜKŞEHİR’DE DURMAK YOK

Ordu Büyükşehir Belediyesi

BÜYÜKŞEHİR’DE DURMAK YOK

Ordu Büyükşehir Belediyesi, konforlu bir ulaşım için il genelindeki yol bakım, onarım ve genişletme çalışmalarını sürdürüyor. Çatalpınar ilçesine bağlı Güneyce ve Gündoğdu mahalle yolunda devam eden çalışmalarda, sarp ve eğimli arazilerde özverili bir çalışma yürütülüyor.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

Ordu’da asfalt ve beton yol seferberliğini sürdüren Büyükşehir Belediyesi, kırsal mahallelerdeki, yeni yol açma, bakım onarım stabilize ve genişletme çalışmalarına da devam ediyor. Bölgenin dik ve eğimli arazisinde vatandaşlara, standardı yüksek konforlu bir ulaşım sunmak için seferber olan Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, Çatalpınar Güneyce ve Gündoğdu mahallelerinde yol genişletme ve onarım çalışması başlattı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

7.5 KİLOMETRELİK GÜZERGAH EMÜLSİYON ASFALTLA BULUŞACAK

Toplam 1.5 kilometre genişletme yapılacak olan 7.5 kilometrelik güzergahtaki çalışmaların ardından altyapı çalışmaları başlayacak. Altyapı çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte, yol emülsiyon asfalt ile buluşacak.

VATANDAŞLARDAN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

Devam eden çalışmalarla ilgili memnuniyetini ifade eden vatandaşlar, “Bu yolumuz bazı bölgelerde iki aracın yan yana geçişini engelleyecek kadar dardı. Büyükşehir Belediyemiz şu anda özverili bir çalışma yürütüyorlar. Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dediler.

Ordu Büyükşehir Belediyesi
Ordu Büyükşehir Belediyesi

Hakkında: GÖKHAN BEŞİKCİOĞLU

SİTE SAHİBİ

Kontrol Ediliyor

HACI ADAYLARINA EĞİTİM SEMİNERİ VERİLDİ

Ordu İl Müftülüğü koordinesinde 2024 yılında Diyanet İşleri Başkanlığı ve Hac-Umre organizasyonu yapan acentelerle Hacca …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir