BÜYÜKŞEHİRDEN ANLAMLI VEFA

BÜYÜKŞEHİRDEN ANLAMLI VEFA

18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası’nda Ordu Büyükşehir Belediyesi büyüklerini unutmadı.

19 ilçede bulunan yaşlıların evde temizlikten sıcak yemeğine, ulaşımından psikolojik desteğine kadar birçok hizmet veren Büyükşehir Belediyesi, 18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası’nda da onları yalnız bırakmadı. Büyükşehir Belediyesi, Ordu genelinde bulunan yaşlıların 18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası’nı çeşitli hediyeler ile kutladı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri 18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası kapsamında 19 ilçede bulunan yaşlıların tek tek kapısını çalarak haftasını kutladı. 19 ilçede bulunan ve Büyükşehir Belediyesince her türlü ihtiyaçları karşılanan yaşlıların haftası kutlanarak, ORMEK’te kadınlar tarafından üretilen el emeği ürünleri ve kişisel temizlik malzemeleri hediye edildi. Aynı zamanda 85 yaşına kadar hiç doğum gününü kutlamamış olan Şadiye Çörüt’ün 86’ncı yaş günü Büyükşehir Belediyesi tarafından kutlandı. Doğum gününü dahi hatırlamayan Şaziye Çörüt yapılan sürpriz karşısında göz yaşlarına hâkim olamadı.

“BEN DAHİ DOĞUM GÜNÜMÜ UNUTMUŞTUM”

Yapılan sürpriz karşısında Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkür eden Şadiye Çörüt, “Kurban olduğum Allah’ım Hilmi Güler’den razı olsun. Allah ona uzun ömürler versin. Bugün ben dahi doğum günümün olduğu unutmuştum. Bizleri hiçbir zaman unutmasın. Bize hizmet ediyor, ihtiyaçlarımızı karşılatıyor. Her şeyden memnunum. Sizlerin sayesinde yaşadığımdan da çok memnunum, sizler sayesinde yaşıyoruz” dedi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

“TÜM İHTİYAÇLARIM KARŞILANIYOR”

Sıcak yemek, temizlik gibi tüm ihtiyaçlarının Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılandığını belirten Atnen Bilgi, “Büyükşehir Belediyemizden yemeğim ekmeğim geliyor, temizliğim yapılıyor, tüm ihtiyaçlarım karşılanıyor. Allah razı olsun onlardan. Bugün de bizleri unutmadılar çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“YAŞLILARIMIZI BUGÜN DE UNUTMADIK”

18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası’nda yaşlıları unutmadıklarını ifade eden Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Seyfettin Bilkay, “Onların haftasını çeşitli hediyeler ile kutladık. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımızın iyi temennilerini ilettik ve her daim yanında olduğumuzu belirttik” şeklinde konuştu.

Daire Başkanı Seyfettin Bilkay sözlerine şöyle devem etti:

“Yaşlılarımız için Büyükşehir Belediyemizin bütün imkanlarını seferber ettik. Sıcak yemeği, hijyen ve gıda paketleri, taşıma hizmeti gibi birçok ihtiyaçlarını özenle karşılarken 18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası’nda da onları unutmadık. Onların haftasını çeşitli hediyeler ile kutladık. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımızın iyi temennilerini ilettik ve her daim yanında olduğumuzu belirttik. Aynı zamanda hayatında hiç doğum gününü kutlamayan Şadiye Teyzemizin doğum gününü kutladık. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımızın göndermiş olduğu doğum günü pastası ve hediyelerle ona sürpriz yaptık. Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonrada yaşlılarımızı unutmayacağız, her daim ihtiyaçlarını karşılayıp, yanlarında olacağız. Bu anlamda tüm yaşlılarımıza sağlıklı uzun ömürler diliyoruz. Bu vesileyle tüm yaşlılarımızın 18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası’nı kutluyorum’”

Ordu Büyükşehir Belediyesi

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

ÜNYE’DE 19.06.2024 NÖBETCİ ECZANELER

 Eczane Adres TelefonAda EczanesiKaledere Mahallesi, Niksar Caddesi No:86 Ünye / Ordu» Niksar Caddesi Mevkii0 (452) 323-84-52Yasemin EczanesiHükümet Caddesi …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir