BÜYÜKŞEHİRDEN ÇOCUKLARA 23 NİSAN HEDİYESİ

BÜYÜKŞEHİRDEN ÇOCUKLARA 23 NİSAN HEDİYESİ

OBBKT’NİN ÇOCUK OYUNU “OTOBÜS DURAĞINDA ÜÇ BENCİL” 23 NİSAN’DA ÇOCUKLAR İÇİN ÜCRETSİZ SAHNE ALDI

Ordu Büyükşehir Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla çocuklara güzel bir sürpriz hazırladı. Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosu’nun çocuk oyunu “Otobüs Durağında Üç Bencil”i 23 Nisan hediyesi olarak çocuklarla buluşturan Büyükşehir Belediyesi, bayram coşkusunu yaşayan çocuklara unutulmaz bir gün yaşattı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosu (OBBKT), yarım asrı aşkın süredir kentin kültür ve sanat hayatına ışık tutmaya, Ordulu sanatseverleri birbirinden güzel oyunlarla buluşturmaya devam ediyor. Oyunları ile her yaştan kesime hitap eden OBBKT, özel günlerde sergilediği oyunlarla da büyük beğeni topluyor.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir hazırlık yapan Ordu Büyükşehir Belediyesi, çocuklar 23 Nisan hediyesi olarak Özer Tunca’nın yazdığı, Orkun Öngen’in yönettiği “Otobüs Durağında Üç Bencil” isimli çocuk oyununu hediye etti. Ücretsiz gösterimi yapılan oyuna çocuklarda yoğun ilgi gösterdi.

ÇOCUKLARIN MUTLULUKLARI YÜZLERİNE YANSIDI

Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosu’nda 23 Nisan’ı kutlayan çocuklarla buluşan “Otobüs Durağında Üç Bencil” minik seyircilerini kendine hayran bıraktı. Oyunda sahne alan Emrullah Yazıcı, Ömer Temiz ve Nilsu Namlı başarılı performanslarıyla çocukların beğenisini kazandı. Müzik eşliğinde gerçekleştirilen tiyatro gösterisine eşlik eden çocukların mutlulukları ise yüzlerinden okundu.

Oyun sonrasında ise Büyükşehir Belediyesi tarafından etkinliğe katılan tüm çocuklara çeşitli hediyeler dağıtılarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tebrik edildi.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

ANNE OĞUL YAN YANA TOPRAĞA VERİLDİ

ANNE OĞUL YAN YANA TOPRAĞA VERİLDİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.