https://www.unyegundemhaber.com/

BÜYÜKŞEHİRDEN ÇORBA İKRAMI

BÜYÜKŞEHİRDEN ÇORBA İKRAMI

Sosyal projelerle vatandaşların gönlüne dokunmaya devam eden Büyükşehir Belediyesi, soğuk kış günlerinde vatandaşlara sıcak çorba ikramında bulunmaya devam ediyor.

Farklı alanlarda kurduğu mobil araçlar ve stantlarla vatandaşların sıcak çorbayla güne başlamasına vesile olan Büyükşehir Belediyesi, geleneği bu kez Çarşamba Pazarı esnafı ile sürdürdü. Aşevinde pişirilen çorba, sırtta taşınan tuluk ile esnaflara tek tek ikram edildi.

Sabahın ilk ışıklarında sıcak çorba ile güne başlayan esnaflar, Büyükşehir Belediyesine dua ve teşekkür etti.

“SICAK ÇORBALARLA ESNAFIMIZIN İÇLERİ ISINACAK”

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, sıcak çorba ikramının bütün ilçelere yayılarak sürdürüleceğini söyledi.

Genel Sekreter Alp sözlerine şöyle devam etti:

“Güne kar yağışıyla başladık. Sabahın erken saatlerinde esnafımız pazarlarını kuruyorlar. Onlar satışa başlamadan bizler de çam sakızı çoban armağanı olarak soğukta sıcak çorbamız olsun isteğiyle çorba dağıtımına başladık. Önce esnafımıza ilerleyen gün içerisinde de burada pazar yerine gelen herkese çorba ikram edeceğiz. Bu ikramımızı sistematik olarak sürdüreceğiz. Sabah kahvaltısını yapmayan esnaflarımızın sıcak çorbalarla içleri ısınacak. Bu türlü sosyal çalışmalara önem veriyoruz. Sosyal hizmetler dairemiz ilçelerde de bu hizmeti veriyor. Aş evimizi kurduk. Bu hizmeti bütün ilçelerimize yayarak sürdüreceğiz. Bu hizmetin vatandaşa ulaştırılmasına vesile olan bütün ekip arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. “

“ALLAH RAZI OLSUN”

Yapılan hizmet için Büyükşehir Belediyesine teşekkür eden esnaflar, “Sabahın ilk ışıklarında sıcak çorba ve ekmek ikramında bulunarak içimizi ısıtan Büyükşehir Belediyemize çok teşekkür ederiz. Allah razı olsun” şeklinde konuştular.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

ORDU İTFAİYESİ, HALKA AÇIK İLK YARDIM EĞİTİMLERİ DÜZENLİYOR

ORDU İTFAİYESİ, HALKA AÇIK İLK YARDIM EĞİTİMLERİ DÜZENLİYOR Ordu Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi, vatandaşların günlük hayatta …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir