BÜYÜKŞEHİR’DEN ORDU’NUN EN BÜYÜK MAHALLESİNE MODERN PARK

BÜYÜKŞEHİR’DEN ORDU’NUN EN BÜYÜK MAHALLESİNE MODERN PARK

Ordu Büyükşehir Belediyesi nüfusu ile Ordu’nun en büyük mahallesi konumundaki Altınordu ilçesi Şahincili Mahallesinde vatandaşların güzel vakit geçireceği 40 dönüm alan üzerine geniş kapsamlı modern bir park inşa ediyor.

Birçok alanda yürüttüğü çalışmalarla örnek bir belediyecilik ortaya koyan Ordu Büyükşehir Belediyesi, yaptığı çalışmalarla takdir topluyor. Hayata geçirdiği projelerde çocukları ve aileleri hiçbir zaman unutmayan Büyükşehir Belediyesi, ilçelere çocukların ve ailelerin keyifli zaman geçirebileceği alanlar kazandırıyor.

40 DÖNÜM ALAN ÜZERİNE İNŞA EDİLECEK

Ordu’nun nüfus rakamlarına göre en büyük mahallesi olan ve her geçen gün büyümeye devam eden Altınordu ilçesi Şahincili Mahallesi için çalışma başlatan Büyükşehir Belediyesi, mahalleye ve ihtiyaca uygun 40 dönüm alan üzerine geniş kapsamlı modern bir park inşa ediyor. Toplu konut alanlarının bulunduğu bölgede etap etap inşa edilecek olan park içerisinde yeşil alanlar, spor ve yürüyüş alanları, çocuk oyun grupları, kafeterya, aydınlatma elemanları, wc, peyzaj düzenlemeleri ve piknik için oturma alanları yer alacak.

İlk etabının ihalesi yapılarak çalışmaların başlayacağı park, Şahincili Mahallesinde yaşayanların buluşma alanı olacak.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

YARALI ÇAKAL YAVRUSUNA ŞEFKAT ELİ

Ordu'nun Ünye  ilçesinde yaralı halde bulunan çakal yavrusu, koruma altına alındı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.