ÇAKIRTEPE HASTANESİ TEKNOFEST BİLİM FESTİVALİNDE

Ordu Bölgesinden tek hastane olarak  özel Ünye Çakırtepe hastanesinin de büyük bir stand ile iştirak ettiği Samsun Merkezli TEKNOFEST KARADENİZ BİLİM FESTİVALİ , Devlet Bakanlarının da katılımıyla 30 Ağustos salı günü görkemli bir törenle  açıldı.

Özel Ünye Çakırtepe hastanesinin , 81 il ve 100’den fazla ülkenin iştirakiyle gerçekleşen festivalde yer alması için her türlü fedakarlığı yapmaktan geri kalmayan hastane yönetim kurulu başkanı Mehmet Ali DURAK, ülkemize ve bölgemize katkı sunacak her türlü faydalı işlerin içinde olmaktan onur duyduklarını dile getirdi.

Çakırtepe hastanesinin, festivali ziyaret eden vatandaşların yoğun ilgisine mazhar olduğu gözlemdi.
Çakırtepe hastanesinin standında yönetim kurulu başkanı Mehmet Ali Durak , hastane Başhekimi ve mesul müdürü Uzm. Dr. Ali COŞKUN, Hastane müdürü Süleyman ÇALOĞLU ve hastanede görev yapan personeller, gelen ziyaretçileri bizzat karşıladılar, sorulara cevap verdiler hatta ihtiyaç duyanlara tansiyon ölçme ve tavsiye gibi küçük müdahalelerde bile bulundular.
Vatandaşların memnuniyetleri üst safhadaydı.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

SÜPER LİG’E SÜPER BAŞLANGIÇ

ürkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden Ordu Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı yeni sezona müthiş başla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.