https://www.unyegundemhaber.com/

Çakırtepe Hastanesin’den Kan Bağışına Davet

Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi’nde 8 Ocak 2022 Cumartesi günü düzenlenecek olan kan bağışı etkinliğine vatandaşlar davet edildi.

Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi Başhekimi Uzman Doktor Ali Coşkun, 8 Ocak 2022 Cumartesi günü hastane bahçesinde düzenlenecek olan kan bağışı etkinliğine vatandaşları davet etti.

Coşkun, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Bildiğiniz gibi ülkemiz ve dünya geneli üç yıldır koronavirüs pandemisi ile başa çıkmaya çalışıyor. Bu pandemi gölgesinde geçirdiğimiz yıllarda kan stoklarında ciddi bir azalma oldu. Bu sebeple bizler de Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi olarak bu duruma duyarsız kalmayarak, belirli aralıklarda kan bağışı etkinliği yaptık.

Ama halen daha kan stokları istenilen seviyelere ulaşabilmiş değil. Biz de hastane olarak farkındalık yaratmak için 8 Ocak 2022 Cumartesi günü hastane bahçemizde kan bağışı etkinliği düzenlemeye karar verdik. Düzenleyeceğimiz bu etkinliğe herkesi davet etmek istiyorum. Kan, acil değil sürekli ihtiyaçtır. Bu yüzden vatandaşlarımızı kan vermeye davet ediyorum.”    

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

4 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi

4 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi 20.05.2024 ile 26.05.2024 tarihleri arasında Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından yapılan …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir