ÇAMAŞ KENT MEYDANINA KAVUŞTU

ÇAMAŞ KENT MEYDANINA KAVUŞTU

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Çamaş ilçesinde vatandaşların sosyal ve kültürel amaçlarla kullanması için başlattığı kent meydanı çalışmasını tamamladı. İçerisinde oyun gruplarının da bulunduğu meydan çocukların da yüzünü güldürdü.

Altyapıdan üstyapıya, tarımdan turizme, enerjiden teknolojiye birçok alanda yürüttüğü çalışmalarla örnek bir belediyecilik ortaya koyan Ordu Büyükşehir Belediyesi hem şehircilik hem de kent estetiği alanında yaptığı çalışmalarla takdir topluyor. 

VATANDAŞLARIN KULLANIMINA AÇILDI

Ordu genelinde hayata geçirdiği çağdaş şehircilik çalışmaları ile göz doldurmaya devam eden Büyükşehir Belediyesi, ilçelere de modern görünüm kazandırıyor. 19 ilçeye kent meydanı kazandırarak sosyal yaşam alanları oluşturma çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi, Çamaş ilçesinde şehrin orta konumunda bulunan alanı kent meydanı yapmak amacıyla başlattığı çalışmaları tamamlayarak vatandaşların kullanımına açtı.

ÇOCUKLAR OYUN GRUPLARI İLE SEVİNDİ

Parklar ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı tarafından uygulanan proje kapsamında alan üzerinde begonit zemin kaplama, beton bordür ve kauçuk zemin kaplama çalışması uygulandı. Büyükşehir Belediyesi, çocuk oyun grubu yerleşimi, peyzaj ve aydınlatma çalışması ile Çamaş’a modern bir meydan kazandırdı. Meydan üzerinde yer alan oyun grupları çocukların da yüzünü güldürdü.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

YARALI ÇAKAL YAVRUSUNA ŞEFKAT ELİ

Ordu'nun Ünye  ilçesinde yaralı halde bulunan çakal yavrusu, koruma altına alındı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.