ÇAMAŞ’A ASFALT KONFORU

ÇAMAŞ’A ASFALT KONFORU

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Çamaş ilçesinin 3 mahallesi ile Çamaş kanyonuna ulaşım sağlayan güzergâhı asfaltla buluşturdu. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülen çalışmalarla, yollar standardı yüksek, konforlu bir yapıya kavuştu.

Ordu’da, Büyükşehir Belediyesi tarafından mahalle ve grup yollarında başlatılan asfalt seferberliği tüm hızıyla devam ediyor. 19 ilçenin tamamında yolları yeni bir görünüme kavuşturmak üzere hızlı ve planlı bir çalışma gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi, altyapısı tamamlanan güzergahları asfaltla buluşturuyor.

Türkiye’nin en uzun kırsal yol ağına sahip olan kentte, on yılların sorunları bir bir çözüme kavuşurken, vatandaşlara da konforlu bir ulaşımın kapıları aralanıyor.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler, Çamaş ilçesine bağlı, Sarıyakup, Burhan Güneyi, Budak mahalleleri ile Çamaş Kanyonuna ulaşım sağlayan birbirine bağlayan 5 km’lik yol ağını asfalt ile buluşturdu.

AYPARÇASİ’DAN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

Çamaş Belediye Başkanı Mahmut Ayparçası, yaptığı açıklamayla Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkürlerini sundu. Başkan Mahmut Ayparçası açıklamasında, “İlçemizden desteğini esirgemeyen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler’e ilçemiz ve hemşehrilerimiz adına teşekkür ediyorum” dedi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

ANNE OĞUL YAN YANA TOPRAĞA VERİLDİ

ANNE OĞUL YAN YANA TOPRAĞA VERİLDİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.