CAN DOSTLAR İÇİN MODERN HASTANE

CAN DOSTLAR İÇİN MODERN HASTANE

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Altınordu ilçesinde mevcutta bulunan Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni Karadeniz Bölgesi’nin en büyük ve en kapsamlı sokak hayvanları hastanesine dönüştürüyor.

Büyükşehir Belediyesi, sokak hayvanlarının daha donanımlı bir ortamda rehabilite edilmesini sağlamak amacıyla kendi personelleri ve imkanlarıyla bakım ve rehabilitasyon merkezinde yenileme çalışması yapıyor.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

Ameliyathaneler, yoğun bakım üniteleri, muayene odası, röntgen ve laboratuvar bölümleri, anneli yavru ünitesi, pati park oyun alanı, güçten düşmüş tek tırnaklı üniteleri, acil durum hayvan ambulansları, engelli rehabilitasyon ünitesi gibi pek çok alanda iyileştirme yapacak olan Büyükşehir Belediyesi sahipsiz, yaralı, hasta, engelli ya da bakıma muhtaç dostları donanımlı bir ortamda tedavi ederek rehabilitasyonlarının yapılmasını sağlayacak.

“DOSTLARIMIZ DAHA DONANIMLI BİR ORTAMDA TEDAVİ EDİLECEK”

Yapılan çalışmalar hakkında bilgi almak ve incelemeler yapmak üzere Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ne giden Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Yapılacak çalışmalarla sokak hayvanlarımızın hayat standartlarını yükselterek onların yaşamlarına dokunacağız” dedi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

Başkan Güler şöyle konuştu:

“Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kendi personellerimiz ve imkanlarımızla yapılan yenileme çalışmalarımız sürdürülüyor. Çalışmalar kapsamında ameliyathaneler, yoğun bakım üniteleri, muayene odası, röntgen ve laboratuvar bölümleri gibi çok daha fazla alanda iyileştirme çalışması yapacağız. Böylesinde donanımlı bir ortamda sahipsiz, yaralı, hasta, engelli ya da bakıma muhtaç dostlarımızı tedavi edeceğiz. Karadeniz Bölgesi’nin en kapsamlı ve en büyük hayvan hastanesi olacak bu alanda yapılacak çalışmalarla sokak hayvanlarımızın yaşamlarına dokunacağız. Daha modern bir ortamda sağlıklarına kavuşturacağımız sokak hayvanlarımızın hem yaşam haklarını koruyacak hem de hayat standartlarını yükseltmiş olacağız. Hayvan hastanemizin şimdiden şehrimize hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu. 

Ordu Büyükşehir Belediyesi

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

FATSA’DA İNTİHAR GİRİŞİMİ

Fatsa’da ‘Aşk acısı çekiyorum’ diyerek çatıya çıkan vatandaş, polis ve itfaiye ekiplerinin uzun uğraşları sonucunda …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir