https://www.unyegundemhaber.com/

ÇOCUKLARIN SİNEMA KEYFİ

ÇOCUKLARIN SİNEMA KEYFİ

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİNDE ÇOCUKLARI UNUTMUYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi, kültür sanat aralık ayı etkinlikleri kapsamında  macera, komedi ve aile türünde hazırlanan animasyon filmi ‘Kuzular Firarda’yı çocuklarla buluşturdu. Büyükşehir Belediyesinin ikramı olan patlamış mısır ve meyve suyu eşliğinde filmi seyreden çocuklar ve aileleri keyifli bir gün yaşadı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Kültür, Turizm ve Sanat Dairesi Başkanlığı tarafından hazırlanan aralık ayı etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Birçok kültür sanat etkinliği ile Ordululara kültür-sanat dolu günler yaşatan Ordu Büyükşehir Belediyesi, çocukları da unutmuyor.

ÇOCUKLARIN FİLM KEYFİNE PATLAMIŞ MISIR VE MEYVE SUYU EŞLİK ETTİ

Büyükşehir Belediyesi bu kapsamda yönetmenliğini Richard Starzak ve Mark Burton’un üstlendiği animasyon filmi ‘Kuzular Firarda’yı çocuklarla buluşturdu. Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosu’nda gerçekleşen film öncesi çocuklara patlamış mısır ve meyve suyu ikram edildi. Çocuklar tarafından ilgiyle izlenen film, hem çocuklara hem ailelere güzel bir gün yaşattı.

HEM ÇOCUKLAR HEM DE AİLELERİ MUTLU OLDU

Film sonrası duygu ve düşüncelerini paylaşan çocuklar ve aileleri etkinliği çok beğendiklerini belirtti. Çocuklar film ve ikramlarla, aileler ise dolu dolu bir hafta sonu geçirdikleri için Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkürlerini iletti.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

Vali Erol, Fatsa Melih Koç Anaokulu ve Fatsa AİHL Atölye Açılış Programına Katıldı

Vali Erol, Fatsa Melih Koç Anaokulu ve Fatsa AİHL Atölye Açılış Programına Katıldı Vali Muammer …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir