CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİ ZİYARET ETTİ

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİ ZİYARET ETTİ

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN 5 SAAT BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDE KALDI. BAŞKAN GÜLER İLE İKİLİ GÖRÜŞME GERÇEKLEŞTİRDİ.

YAPILAN ÇALIŞMALARA CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN TAM NOT

Toplu açılış törenine katılmak ve fındık alım fiyatını açıklamak üzere ilimize teşrif eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in daveti üzerine Ordu Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti.

Altınordu ilçesi Cumhuriyet meydanında halka hitabından sonra Büyükşehir Belediyesi’ne gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı, Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler, karşıladı.

Büyükşehir Belediyesi girişinde çiçeklerle karşılanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, fuaye alanında yapılan çalışmaların surum ve görsellerini inceleyerek bilgi aldı.

5 SAAT BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDE KALDI

Ordu Büyükşehir Belediyesi ziyaretinde Başkan Güler ile de ikili görüşme gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 5 saat Büyükşehir Belediyesinde kaldı. Gerçekleştirilen ziyarette Başkan Güler, Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından 19 ilçede yapılan ve yapılması planlanan çalışmalarla ilgili olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a brifing verdi.

BAŞKAN GÜLER’İN ÇALIŞMALARINA TAM NOT

Ordu Büyükşehir Belediyesi ziyaretinde Büyükşehir Belediyesinin çalışmalarını yakından inceleyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başkan Güler’in çalışmalarına tam not verdi.

ŞEREF DEFTERİNİ İMZALADI

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in davetlisi olarak büyükşehir Belediyesini ziyaret eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, şeref defterine ziyaret anısına duygu ve düşüncelerini yazdı.

MECLİS SALONUNDA SUNUM YAPILDI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan onuruna verilen yemek sonrası Büyükşehir Belediyesi Meclis toplantı salonunda parti teşkilatı ile biraraya geldi. 19 ilçe Belediye Başkanı, İlçe Başkanları, Kadın ve Gençlik Kolları ile gerçekleştirilen istişare toplantısına

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu, Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahip Kirişçi, AK Parti Genel Başkan Vekilleri Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Binali Yıldırım ve milletvekilleri katıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Büyükşehir Belediye Başkanlığında onuruna düzenlenen yemek programına katıldıktan sonra havayolu ile Ordu’dan ayrıldı.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

FATSA’DA İNTİHAR GİRİŞİMİ

Fatsa’da ‘Aşk acısı çekiyorum’ diyerek çatıya çıkan vatandaş, polis ve itfaiye ekiplerinin uzun uğraşları sonucunda …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir