ENGELLİLER HAFTASI KAPSAMINDA ENGELLİLERE ODA VE STK ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Engelliler Haftası Kapsamında Ünye’de Protokol ve STK Ziyaretleri Devam Ediyor

10-16 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Engelliler Haftası kapsamında Türkiye Beyaz Ay Derneği İl Başkanlığı Ünye şubesi, çeşitli etkinliklerle farkındalık oluşturmaya devam ediyor. Protokol ziyaretlerinin ardından sivil toplum kuruluşlarının (STK) derneğe ziyaretleri de hız kesmeden sürüyor.

Bugün,Ünye Ziraat Odası Bşk.Osman Sarıkahraman Ünye İlçe Tarım Müd.Ferda Yıldırım Ünye Kent Konseyi Bşk.Sevindik Diktepe Ünye Kent Kon.Gen.Sek.Ayşe Argan,Ünye Madeni Eşya Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Ve Ünye Sanayi Sitesi Yön.Kurulu Bşk.Ali Özkan Ve Yönetim Kurulu 15 Temmuz meydanında bulunan Dernek binasını ziyaret ettiler.

Ziyaretlerin amacı, Ünye’nin engelsiz bir şehir olması için yapılması gerekenler üzerine fikir alışverişinde bulunmaktı. Dernek binasında gerçekleştirilen buluşmada, engelli bireylerin yaşam kalitesini artırmak ve topluma daha fazla entegrasyonunu sağlamak adına atılacak adımlar ele alındı. Katılımcılar, engelsiz bir Ünye vizyonu için bir araya gelerek ortak çözüm yolları üzerinde görüşlerini paylaştılar.

Ziyaretin sonunda katılımcılar hatıra fotoğrafı çektirerek birlikte özel anlarını ölümsüzleştirdiler. Türkiye Beyaz Ay Derneği İl Başkanlığı Ünye şubesi, engellilerin toplum içinde daha aktif ve etkin bir rol oynamalarına yönelik çalışmalarını sürdürmeye kararlı bir şekilde devam ediyor.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

FATSA’DA İNTİHAR GİRİŞİMİ

Fatsa’da ‘Aşk acısı çekiyorum’ diyerek çatıya çıkan vatandaş, polis ve itfaiye ekiplerinin uzun uğraşları sonucunda …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir