https://www.unyegundemhaber.com/

ESKİ BAKAN ORDU’DA

ESKİ BAKAN ORDU’DA

HİLMİ GÜLER: “ORDU’NUN GELİŞİMİNDE ÖNEMLİ PROJELERE İMZA ATAN ESKİ BAKAN KÜRŞAT TÜZMEN’İ AĞIRLAMAKTAN MUTLULUK DUYUYORUM”

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, 59. ve 60. hükümetlerde Devlet Bakanlığı yapan Kürşat Tüzmen’i ağırladı.

Sporcu kişiliği ve motosiklet tutkusuyla bilinen eski Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Global TV ekranlarında yayınlanan “Kürşad Tüzmen’le Benim Şehrim” programının çekimleri için Ordu’ya geldi. Program çekimleri öncesi Ordu Büyükşehir Belediyesini ziyaret eden Tüzmen, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler tarafından karşılandı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

ORDU İÇİN ÖNEMLİ İMZALAR ATTI

59. ve 60. hükümetlerde Devlet Bakanlığı döneminde Kürşat Tüzmen’in Ordu için önemli projelere imza attığını söyleyen Başkan Güler, “Sevgili dostum, kıymetli bakanımız Kürşat Tüzmen Bey’in Ordu’ya teşrifi bizi çok mutlu etti. Kendisi ile hem hasret gidereceğiz hem de güzel Ordu’muzun tarihi ve turistik yerlerini gezip tekrar tanıtmış olacağız. Kıymetli kardeşim Kürşat Tüzmen, aslında ilimizi çok iyi tanıyor. Kendi bakanlığı döneminde, Ordu’muzun kalkınması adına çok önemli projelere imza attı. Ayrıca bakanlığımız döneminde kendisi ile çok güzel çalışmalar yaptık. Bugün kendisini burada ağırlayarak hasret gidermiş olacağız. Sporcu kişiliği ve motosiklet tutkusu ile bilinen kıymetli kardeşim Kürşat Tüzmen ile ilimizin tarihi ve turistik yerlerini gezip, buraların bir kez daha milletimiz tarafından görülmesini sağlayacağız” dedi.

“HİLMİ GÜLER, ORDU İÇİN BÜYÜK BİR ŞANSTIR”

Ordu’nun değişim ve dönüşümüne atıfta bulunan eski Bakan Kürşat Tüzmen, Ordu’ya gelir gelmez yaşanan değişimin kendisini mutlu ettiğini belirtti.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

Kürşat Tüzmen, açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

“Öncelikle Ordu’da sizi görmekten büyük mutluluk duydum. Ekibinizle beraber güzel çalışmalar yapmışsınız. Bu çalışmaları Ordu’ya gelir gelmez fark ettik. Zaten bu ekip ruhu anlayışınız eskiden süre gelen bir alışkanlık. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığınız döneminde ‘Enerji Verimliliği’ projesi ile Türkiye’nin enerji haritasına yön veren bir insan olarak orada da birçok inovatif yeni buluşlar getirerek yola devam ettiniz. Büyükşehir Belediye Başkanlığınız döneminde ise Su Verimliliği Projesi’ni (SUVER) hayata geçirdiniz. Bu çok taktir edilecek bir çalışmadır. Kıymetli Bakanımız Ordu için büyük bir şanstır” şeklinde konuştu.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

Hakkında: GÖKHAN BEŞİKCİOĞLU

SİTE SAHİBİ

Kontrol Ediliyor

TÜRKİYE-GÜRCİSTAN DOSTLUĞU ÜNYE’DE TAÇLANDI

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı Gürcistan Parlamentosu üyeleriyle Ünye’de buluştu. Gürcistan Trabzon Başkonsolosu Nikoloz Iashvili’nin …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir