https://www.unyegundemhaber.com/

FATSA’DA BEŞ SOKAK SICAK ASFALTLA BULUŞTU

FATSA’DA BEŞ SOKAK SICAK ASFALTLA BULUŞTU

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Fatsa ilçesindeki ulaşım yatırımlarını sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi ekipleri, ilçenin merkezinde yer alan 5 sokağı daha sıcak asfalt konforuyla buluşturdu.

Ordu’da hayata geçirdiği ulaşım yatırımlarıyla adından söz ettiren Büyükşehir Belediyesi, ilçelerin yıllar süren hayallerini bir bir gerçeğe dönüştürüyor. Altyapıdan, üstyapıya, sağlıktan turizme, tarımdan, sosyal projelere kadar birçok alanda yaptığı çalışmalarla takdir toplayan Büyükşehir Belediyesi, ulaşımda hayata geçirdiği yatırımlarla da kentin kaderini değiştirmeye devam ediyor.

BAŞKAN GÜLER: “FATSA İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN”

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Fatsa ilçe merkezindeki 5 sokağın daha sıcak asfaltla buluştuğunu söyledi. Şehrin imarlı alanlarında Fatsa Belediyesi ile birlikte koordineli bir çalışma yürüttüklerini dile getiren Başkan Güler, “Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekiplerimiz bir süredir alt yapı çalışmaları devam eden Destan Sokak, Palmiye Sokak, Halide Edip Adıvar Sokak, Kantarcılar Sokak ve Kıvılcım Sokakta 2 gün süren çalışma ile sıcak asfalt serimini tamamladı. İlçemize hayırlı olsun” dedi.

KİBAR’DAN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar ise “Fatsa’nın her mahallesinin ulaşımındaki konforunu arttırmak adına çalışmalarda desteğini esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler’e, OSKİ Genel Müdürü Murat Us’a, Ordu Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanımız Abdulkadir Hatipoğlu’na teşekkür ediyorum. Kış mevsimine girmemize rağmen güzel havalarda fırsatı kaçırmayarak gece gündüz çalışmalarımız devam edecek.” diye konuştu.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

ORDU İTFAİYESİ, HALKA AÇIK İLK YARDIM EĞİTİMLERİ DÜZENLİYOR

ORDU İTFAİYESİ, HALKA AÇIK İLK YARDIM EĞİTİMLERİ DÜZENLİYOR Ordu Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi, vatandaşların günlük hayatta …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir